Jump to content

Aplicatie The Legends - DraveN

DraveN.
 Share

Recommended Posts

Nickname:DraveN
Nick-uri anterioare:Defensiv
Level:65.
Ore jucate:3145
Sanctiunile primite (poza cu sanctiunile):Nu am.
Poza cu invitatia:https://imgur.com/a/pgsBt5j
Profilul de pe panel (link):https://bluepanel.bugged.ro/profile/DraveN
Cateva realizari pe server/ forum:Cea mai mare realizare as putea spune ca a fost functia de admin level 2 dar si de co-lider in factiunea Taxi Los Santos (400 days)
Ce jocuri mai joci pe langa SA:MP:Nu joc alte jocuri.
De ce vrei sa intri in clan:In primul rand, imi doresc sa fac parte din acest clan deoarece este unul dintre cele mai respectate clanuri de pe server.Pe de alta parte, ma atrage mult colectivul si experienta jucatorilor care fac parte din acest clan.
Ai mai facut parte dintr-un Clan? Daca da, care sunt acestea?In trecut am facut parte din clan-ul Southers Rocket, clan in care am acumulat aproximativ 1200 zile.
Ai mai facut parte din clanul The Legends? Daca da, de ce ai iesit/fost dat afara?Am facut parte din acest clan acum multa vreme, nu mai stiu exact motivul pentru care am plecat.
* Daca ai mai fost in The Legends, de ce vrei sa revii (doar pentru cei care au mai fost in clan)?:Imi doresc sa fac din nou parte din acest clan deoarece vreau sa am de a face cu jucatori experimentati si seriosi.
Ai verificat daca esti pe Blacklist-ul clanului 'The Legends'?Desigur,nu ma aflu pe aceasta lista.
Enumera cativa membri ai clanului cu care te intelgi: Denisa, Helios, etc.
P,la,nuri de viitor pe server? Un mare plan de viitor pe care m-am gandit sa il indeplinesc este de a fi promovat din nou la functia de admin al acestui server. 

Informatii legate de viata reala:

Prenume:Razvan
Varsta reala:21 ani.
Nationalitate:Romana.
Descrie-te in minim 20 cuvinte:Sunt o fire foarte calma, prietenoasa caruia ii place sa-si faca prieteni noi.Pe de alta parte, imi plac drumetiile in natura alaturi de prieteni dar si distractiile la cabana cu familia, prietenii etc.
Ce gen de muzica asculti?Ascult orice, dar in general muzica rap.
Ce hobbyuri ai?Handbal, drumetiile, mersul pe bicicleta pe distante lungi.
Alte precizari?Multumesc anticipat!