Jump to content

[Aplicatie] King. - GTC.

GTC.
 Share

Recommended Posts

IG:

• Nick: GTC.
  • Nick-uri anterioare: Jsw.
  • Profil panel: https://bluepanel.bugged.ro/profile/GTC.
  • Sancțiuni (poză panel): https://imgur.com/a/1CO4dxx
  • Level: 44.
  • În ce facţiune te afli? Ce rank deţii?: Sunt in factiunea Taxi LV si detin rank-ul 1.
  • Ore jucate: 1555.
  • Warn-uri: -
  • De cât timp joci SA:MP?: Din 2016.
  • Ai avut vreodată ban pe SA:MP?(Dacă da, precizați motivul): Nu nu am avut.
  • Ai avut vreodată antecedente cu un membru King.?: Nu, niciodata.

IRL:

• Prenume: Laur.
  • Vârstă reală: Am 24 ani.
  • Domiciliu: Piatra Neamt insa momentan locuiesc in Italia.
  • Biografie (minim 30 cuvinte): Sunt un baiat cu capul pe umeri, cu cei 7 ani de acasa, bineinteles cu simtul umorului in limita bunului simt. Ma consider o persoana sociabila si calma. Imi place sa leg cat mai multe prietenii si sa dau tot ce pot pentru a castiga ce imi doresc.
  • Ce îți place să faci în timpul liber?: Sa ma joc, sa ies pe afara cu prietenii si sa stau cu persoana iubita.
  • Descrie buGGed în câteva cuvinte: Dupa parerea mea, buGGed este cea mai apreciata comunitate, in acelasi timp si cea mai veche.

CLAN:

• Descrie King. în câteva cuvinte: Din cate am vazut, este un clan cu membri seriosi, capabili, este un clan foarte cautat.
  • Ai mai fost în clan? Dacă da, de ce ai ieșit?: Nu, nu am avut ocazia.
  • Motto-ul clanului King.: ”Cel slab se ascunde in spatele unui nume. Cel puternic si-l creeaza.”
  • De ce dorești să te alături acestui clan?: Doresc sa ma alatur acestui clan deoarece este un clan foarte apreciat de tot serverul.
Edited by Lorentss

• Kronick changed the title to [Aplicatie] King. - GTC.
  • Iliescu. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.