Jump to content

Cerere inactivitate - [Hades]

Recommended Posts

Numele din joc: [ ] Hades [ ] 
Numele dupa forum: ZinK_
Rank-ul actual din clan: Dețin rank 1. 
Motiv-ul inactivitatii tale?: Motivul inactivității mele este unul bine întemeiat,acesta fiind : Examenul de Bacalaureat. 
Vei fi inactivi pe perioada de?: Voi fi inactiv pe o perioadă îndelungată de timp,cred că o lună și câteva zile, examenul de bacalaureat se susține pe data de : 22 Iunie 2020 și am nevoie să recuperez multe lucruri pe care nu le-am învățat la timp.
Alte detalii: Să aveți o seară frumoasă.

Edited by ZinK_

23 hours ago, ZinK_ said:

Numele din joc: [ ] Hades [ ] 
Numele dupa forum: ZinK_
Rank-ul actual din clan: Dețin rank 1. 
Motiv-ul inactivitatii tale?: Motivul inactivității mele este unul bine întemeiat,acesta fiind : Examenul de Bacalaureat. 
Vei fi inactivi pe perioada de?: Voi fi inactiv pe o perioadă îndelungată de timp,cred că o lună și câteva zile, examenul de bacalaureat se susține pe data de : 22 Iunie 2020 și am nevoie să recuperez multe lucruri pe care nu le-am învățat la timp.
Alte detalii: Să aveți o seară frumoasă.

Cerere Acceptata.

Succes la examenul de Bacalaureat, te asteptam cu vesti bune si sa te intorci in forta.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.