Jump to content

[Aplicatie] King. - PeliZew

Peli
 Share

Recommended Posts

IG:

• Nick: PeliZew
  • Nick-uri anterioare: Peli
  • Profil panel:https://bluepanel.bugged.ro/profile/PeliZew
    • Sancțiuni (poză panel): bluepanel.bugged.ro/lp
  • Level: 52
  • În ce facţiune te afli? Ce rank deţii?: Nu sunt intr-o factiune.
  • Ore jucate:951
  • Warn-uri: 0
  • De cât timp joci SA:MP?: Ma joc din 2015, am facut pauza din cauza unei probleme si am decis sa revin pe blue.
  • Ai avut vreodată ban pe SA:MP?(Dacă da, precizați motivul): Da, am fost luat la un test TW si conexiunea la internet fiind una proasta pe atunci, acum 4 ani mi a picat netul si am fost banat.
  • Ai avut vreodată antecedente cu un membru King.?: Nu.

IRL:

• Prenume: Stefan-Alin
  • Vârstă reală: 24
  • Domiciliu: Onesti. jud. Bacau
  • Biografie (minim 30 cuvinte): Ma numesc Stefan, am 24 de ani. Sunt o persoana serioasa, cu capul pe umeri, capabila sa faca diferenta dintre bine si rau. Pot spune despre mine ca sunt o fire sociabila, deschisa, care se integreaza destul de bine intr un grup. Imi place sa ii ajut pe cei din jur si sa ii sfatuiesc atunci cand sunt in masura de a face acest lucru. Nu sunt genul de om care sa prefere cearta sau conflictele, imi place sa imi vad de treaba mea. In rest ma consider un om normal, cu calitati si defecte.
  • Ce îți place să faci în timpul liber?: In timpul liber imi place sa practic activitati fizice si sa ies cu prietenii.
  • Descrie buGGed în câteva cuvinte: :Bugged este o comunitate foarte unita cu un numar mare de playeri. Unul dintre cele mai serioase servere din Romania. O comunitate unde poti sa iti faci amici noi cu care sa te poti juca linistit.

CLAN:

• Descrie King. în câteva cuvinte: Din puctul meu de vedere acest clan este exemplul puterii pe acest server, prietenia si unitatea mentine acest clan sus.
  • Ai mai fost în clan? Dacă da, de ce ai ieșit?: Nu am mai fost
  • Motto-ul clanului King.:"Cel slab se ascunde in spatele unui nume. Cel puternic si-l creeaza."
  • De ce dorești să te alături acestui clan?: Doresc sa ma alatur acestui clan deoarece are un lider cat si colideri pe masura. Imi placea de cand eram pe Red dar nu am avut sansa sa intru, sper sa o am acum.

18 hours ago, King.Ramos said:

contra.png

Nu ai respectat modelul de titlu la postarea si nu ai poza cu sanctiunile. Iti recomand sa modifici aceste lucruri daca vrei sa fii acceptat sau macar sa ai o sansa.

On 4/28/2020 at 7:24 PM, King.Ramos said:

contra.png

Nu ai respectat modelul de titlu la postarea si nu ai poza cu sanctiunile. Iti recomand sa modifici aceste lucruri daca vrei sa fii acceptat sau macar sa ai o sansa.

• Kronick changed the title to [Aplicatie] King. - PeliZew
  • Iliescu. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.