Jump to content

Private Club  ·  127 members

West Gangsters

ADY - Level 98 Blue. FBI pe Purple. [ACCEPTAT]

Ady Purple
 Share

Recommended Posts

Nickname: ADY.
Nick-uri anterioare: Nu am avut, nici aici si nici pe Blue.
Level: 10 aici si 98 pe blue.
Ore jucate: 132 ore jucate.
Sanctiunile primite (poza cu sanctiunile): https://imgur.com/a/7oj5Iqf
Poza cu invitatia:  https://imgur.com/a/Nc0qBM3 - Aici. Multumesc DaryL.
Profilul de pe panel (link):  https://purplepanel.bugged.ro/profile/ADY
Cateva realizari pe server/ forum: Pe server cred ca factiunea momentan, iar pe forum nu am.
Ce jocuri mai joci pe langa SA:MP: CS:GO si League of Legends.
De ce vrei sa intri in clan: Deoarece sunt membrii de treaba si foarte ok.
Ai mai facut parte dintr-un Clan? Daca da, care sunt acestea? Am mai facut doar din Clan-ul [47].
Ai mai facut parte din clanul West Gangsters? Daca da, de ce ai iesit/fost dat afara?  N-am mai facut, de aceea as dori sa ma alatur.
* Daca ai mai fost in West Gangsters, de ce vrei sa revii (doar pentru cei care au mai fost in clan)?: - / - .
Ai verificat daca esti pe Blacklist-ul clanului 'West Gangsters'? Da, nu sunt.
Enumera cativa membri ai clanului cu care te intelgi: ThuN, MadaRa, Rulz[], Bestd, Bibi, DaryL cu restul o sa fac cunostinta pe parcurs daca o sa fiu acceptat.
Planuri de viitor pe server? Sa obtin functia de 'leader' intr-o factiune.

Informatii legate de viata reala:

Prenume: Andrei Adrian.
Varsta reala: 16 ani.
Nationalitate: Roman.
Descrie-te in minim 20 cuvinte: Sunt un baiat silitor, cu spirit de echipa, am cei 7 ani de acasa, stiu sa ma implic si sa ajut cand este si cand nu este nevoie, imi place sa-mi ajut familia la treburile casnice. Imi place sa fac sport, mai ales in perioada asta pentru a ma putea mentine deoarece sunt la o echipa de Fotbal si nu vreau sa ma ingras. In general imi place foarte mult sportul, toata ziua fac sport, alerg pana cand nu mai pot si tot nu-mi vine sa ma opresc. In timpul liber ma joc foarte muilt pe PC cu prietenii mei. Ne jucam multe jocuri precum CS:GO, SA:MP si Leagu of Legends, jocuri de echipa deoarece ne place sa comunicam si sa lucram in echipa pentru a ne putea distra toti impreuna. Hobby-urile mele sunt, Calculatorul, sportul, gatitul si senzatiile tari cum ar fii scufundatul sau saritul in apa de la distanta foarte mare. La varsta de 18 ani, as dori sa sar cu parasuta, deoarece acum nu ma lasa parintii deoarece le este frica. Acestea sunt activitatile mele de zi cu zi in aproximatie, mai sunt si altele dar pe acelea le practic mai rar, precum innotul si tenisul de masa.
Ce gen de muzica asculti? Manele, Hip-hop(cateodata), si gangsta-rap.
Ce hobbyuri ai? Pc-ul si Fotbalul.
Alte precizari? Sper ca este ok aplicatia, o zi buna!

Edited by Ady Purple

• Rulz[] changed the title to ADY - Level 98 Blue. FBI pe Purple. [ACCEPTAT]
  • Rulz[] locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.