Jump to content
Shad0w

Fuziune / purple + blue

Recommended Posts

1 hour ago, Alexa57 said:

Nu prea beau alcool de fel. 🙂 

Pacat... 😞 

4 minutes ago, DanAdiEBine said:

https://imgur.com/a/O7lW7Ai

Cred ca urmeaza ceva.

Chiar sunt curioasă dacă mai are sanse acest server sa atinga 1000/1000 jucători online. 

Just now, Alexa57 said:

Chiar sunt curioasă dacă mai are sanse acest server sa atinga 1000/1000 jucători online. 

Cred ca are, dar dupa ce va incepe scoala.

If you're going to remove the LP on the purple players when they transfer to blue server, then you must remove the LP of the blue players too, just to be fair. 

And F to this dude also, I feel you.

On 8/30/2020 at 12:07 AM, Shady0w said:

Nu stiu cine a luat decizia ca playerii din factiuni sa primeasca uninvite, dar e o bataie prea mare de joc. 

Nu stiti voi cum e sa faceti raportul in 40 de playeri, nu stiti cum e sa jucati mereu singuri pe server si continuand cu raportul execrabil de greu raportat la numarul de playeri, 

Toate acestea ca sa ce? ca la final sa primesti uninvite dupa ce te ai chinuit ca prostu sa faci un raport ca mai apoi sa te trezesti ca nu a insemnat nimic? pur si simplu nu va pasa, pe langa ca sunt foarte multe factiuni fara lider, membrii. Nu vad de ce ar afecta cei ce sunt acum in factiune pe purple, deoarece nu sunt foarte multi. O bataie de joc si o sa va dati si voi seama de asta la un moment dat, nu meritati playerii loiali comunitatii.

E o bataie de joc faptul ca ne-a dat afara din factiune, ierau cate 5-10 intr-o factiune si nu o putut sa ne transfere tot cu factiune pe blue, urat shad0w urat...

4 minutes ago, dutceak said:

E o bataie de joc faptul ca ne-a dat afara din factiune, ierau cate 5-10 intr-o factiune si nu o putut sa ne transfere tot cu factiune pe blue, urat shad0w urat...

+1 fratele dutceak

10 minutes ago, Shad0w said:

Mici modificari.

- playerii vor pastra rank-ul si factiunea si vor putea folosi /quitgroup pentru a primi uninvite cu 0 FP cu motiv fuziune pe blue.
- levelul va ramane neschimbat
- a fost setata valoarea fiecarui business in parte in functie de preturile de pe blue/purple din trecut. biz-urile purple au o valoarea mult mai mica decat valoarea biz-urilor blue pentru ca valoarea unui biz pe un server mic e mult mai mica.

tank așa vtm

12 minutes ago, Shad0w said:

Mici modificari.

- playerii vor pastra rank-ul si factiunea si vor putea folosi /quitgroup pentru a primi uninvite cu 0 FP cu motiv fuziune pe blue.
- a fost setata valoarea fiecarui business in parte in functie de preturile de pe blue/purple din trecut. biz-urile purple au o valoarea mult mai mica decat valoarea biz-urilor blue pentru ca valoarea unui biz pe un server mic e mult mai mica.

Și casele?

16 minutes ago, Shad0w said:

Mici modificari.

Hai te pup, zi câti bani îmi dai pe palat și te las

16 minutes ago, Shad0w said:

Mici modificari.

Fortaaa, love you vtmm

Gata fuziunea, ne vedem pe blue în număr cat mai mare. 

vKbZDoz.png

cei care au level 10+ nu era echivalent cu level 15 pe blue? E aiurea ca eu sa fi avut activitate multa si pe blue daca era sa fi avut lvl 15, iar pe purple doar level 13 ca la momentul actual.

o decizie foarte buna

On 8/31/2020 at 12:37 AM, SkiZo. said:

Gata fuziunea, ne vedem pe blue în număr cat mai mare. 

vKbZDoz.png

200kk pariam în 2 ore, la ce ai făcut poză? 😂😂😂😂 

Când o să faci 2kkk într o zi din pariuri, să mă cauți.

Averea e impartita pe mai multe conturi boss. Estimativ am un total de 9-10kkk lejer poate si mai mult 😉 Nu iti trebuie mai mult de 180kk in banca ca sa iei suma maxima la payday 😉

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.