Jump to content

Recommended Posts

On 12/16/2020 at 8:28 AM, Huds0n said:

Au fost adaugate doar cateva reward-uri. Restul vor fi adaugate dupa 01.01.2021*

Vezi ca a specificat ionel, * = PROBABIL, adica sa ne asteptam la mai multe zile in plus pana se va adauga questul 2 de asta vara. ❤️ Oricum felicitari ionel pentru munca depusa de a da copy paste dintr-un notepad.

• Haha 1
On 12/15/2020 at 1:35 PM, zielsziek. said:

aș fi curios tu și toți ceilalți mari scripteri, inteligenți, creativi, profesioniști cât de 'uau' era un quest făcut de voi. așa-i românu' bate din gură degeaba, continuu și fără rost.. mulțumiți-vă că v-a făcut pe plac măcar, vorbiți mult și prost.

pentru mine personal questul e suficient și ce trebuie, trebuie să luați în calcul și host-ul, suprasolicitarea la server și multe altele, have fun. 

Ba, taci naiba sa te ia. Lumea joaca deja de ani intregi pe comunitatea asta si ceva nou, masiv si sa se simte de cel putin 3 ani pe server n-a mai fost. 3 ani fiecare sezon aceleasi quest-uri, monotone si pline de plictiseala, si vii tu cu tentativa sa lingi pe cineva sa reprosezi la jucatorii ce sunt aici de la inceput? Vai de bine magarus. Eu mi-am promis ca ma introc pe comunitate cand chiar ca civil o sa am ce face pe langa quest-urile care si asa is periodice.

Gandeste-te inainte sa mai pui asa reprosuri de prost gust, te-ai facut de ras doar nimic mai mult. De ai sti tu cati oameni au abilitati de script pe comunitate n-ai mai vorbi asa.

• Kronick unfeatured this topic
  • Kronick unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.