Jump to content

Recommended Posts

IG:

• Nick: SeNNatoruL.
  • Nick-uri anterioare: TzLulu, pe care il voi reschimba!
  • Profil panel: https://bluepanel.bugged.ro/profile/SeNNatoruL.
  • Sancțiuni (poză panel): https://imgur.com/a/I7NLVeA
  • Level: 32
  • În ce facţiune te afli? Ce rank deţii?: Momentan sunt in factiunea Paramedic Departament Las Venturas si detin rank 1, doresc sa acumulez minim 100 zile deoarece are o conducere buna.
  • Ore jucate: 802
  • Warn-uri: Nu am warn-uri, 0/3
  • De cât timp joci SA:MP?: Joc din vara anului 2017, am aflat de acest joc de la un tovaras foarte bun care inca mai joaca acest joc, tot pe acest server.
  • Ai avut vreodată ban pe SA:MP?(Dacă da, precizați motivul): Nu am fost banat vreodata, si nici nu mi-as dori sa fiu.
  • Ai avut vreodată antecedente cu un membru King.?: Nu am avut.

IRL:

• Prenume: Ma numesc Andrei.
  • Vârstă reală: Am varsta de 18 ani.
  • Domiciliu: Am locuit in Romania, Giurgiu, iar mai apoi am decis sa ma mut in Egipt, Cairo.
  • Biografie (minim 30 cuvinte): Ma numesc Andrei, am varsta de 18 ani si locuiesc in Cairo, Egypt. Sunt un baiat responsabil cu tot ceea ce fac, timpul liber il petrec pe SA:MP, sunt destul de adaptabil in orice factiune, ma integrez destul de usor, sunt o persoana destul de comunicativa, prietenoasa si stiu sa lucrez destul de bine in echipa, sunt o persoana ambitioasa, constiincioasa si dedicata, sunt organizat in tot ceea ce fac, ma stresez de fiecare data si vreau sa fac totul perfect, sunt cineva care are asteptari mari pentru rezultatele sale. Sunt increzator in capacitatea mea de a face fata provocarilor sau lucrurilor rele care pot sa apara astfel fac in asa fel incat lucrurile rele sa nu se intample, cam atat despre mine in marte parte.
  • Ce îți place să faci în timpul liber?: In timpul liber imi place sa ma joc acest joc, 
  • Descrie buGGed în câteva cuvinte: BuGGeD: In opinia mea BuGGeD este cea mai frumoasa comunitate de SA;MP deoarece, aici a fost prima comunitate unde m-am apucat sa joc. Consider ca aceasta comunitate este una dintre cele mai frumoase comunitati, dupa parerea mea cea mai frumoasa deoarece are o vechime foarte mare si inca mai are playeri cu bunul simt si cu mult amuzament. In concluzie merita foarte mult sa te joci pe aceasta comunitate

CLAN:

• Descrie King. în câteva cuvinte: Dupa parerea mea King. este cel mai frumos clan de pe comunitatea BuGGeD, deoarece playerii sunt foarte prietenosi, intelegatori si cu cei 7 ani de acasa. King. nu este un clan obisnuit, este o familie.
  • Ai mai fost în clan? Dacă da, de ce ai ieșit?: Nu am fost in acest clan.
  • Motto-ul clanului King.: Motto-ul clanului King este unul dupa parerea mea unul foarte frumos, acesta este "Cel slab se ascunde in spatele unui nume. Cel puternic si-l creeaza.".
  • De ce dorești să te alături acestui clan?: Doresc foarte mult sa fac parte din membrii acestui clan, datorita reputatiei pe care ati reusit sa o dobanditi de cand s-a creat acest clan, dar si pentru ca este o familie, nu doar un clan obisnuit.

Posted (edited)
30 minutes ago, grey - said:

nu am nicio treaba cu clanu, dar asta e cont cumparat, adevaratul "TzLulu" joaca pe alta comunitate :)), aveti grija ce votati 

Salut! Nu stiu cine esti, dar iti pot oferi dovezi ca eu sunt cel realu. https://forum.bugged.ro/profile/118445-tzlulu/ , acesta este contul meu de forum la care i-am uitat parola si emailul de cand m-am lasat de joc si acum m-am reapucat, am intrat in Las Ventruas Police Departament, si de acolo am tot incercat sa imi recuperez contul de forum. Deoarece emailul l-am pierdut si nu mai imi cunosteam pe care email am pus deoarece am avut multe emailuri, deoarece nu m-am mai inregistrat pe contul de forum de acum 2 ani, am spus sa imi fac un nou cont de forum. Succes in continuare!

Edited by SeNNatoruL

Deoarece ești un prietenaș de treaba întrucat ai răspuns frumos prietenașului care iți vrea răul întrecare iti voi oferi un 

rSncuWY.png

Edited by Ruslan Karaev
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.