Jump to content

Recommended Posts

IG:

• Nick: Eternity
  • Nick-uri anterioare: Nu am.
  • Profil panel: https://bluepanel.bugged.ro/profile/Eternity
  • Sancțiuni (poză panel): https://imgur.com/a/B8QuzMi
  • Level: Detin level 30.
  • În ce facţiune te afli? Ce rank deţii?: În momentul actual, fac parte în departamentul San Fierro Police Departament, si detin rank-ul 2.
  • Ore jucate: 937 ore jucate.
  • Warn-uri: Nu am.
  • De cât timp joci SA:MP?: Joc pe această comunitate din 2015.
  • Ai avut vreodată ban pe SA:MP?(Dacă da, precizați motivul): Nu, nu am avut.
  • Ai avut vreodată antecedente cu un membru King.?: Nu, si nici nu o să am vreodată.
  • IRL:

• Prenume: Razvan.
  • Vârstă reală: Am frumoasa vârstă de 17 ani.
  • Domiciliu: Judetul Botosani.
  • Biografie (minim 30 cuvinte): Pentru început, mă numesc  Razvan, am vârsta de 17 ani si locuiesc în Judetul Botosani. Sunt un băiat sociabil, descurcăret si am un simt al umorului dezvoltat. Cel putin asa mă caracterizează prietenii mei. Mă integrez foarte repede în noi colective si încerc să îmi fac prieteni oriunde. Sunt calm în orice situatie, înainte de-a lua o decizie importantă gândesc fiecare lucru la rece. Îmi place să ofer respectul meu tuturor persoanelor pentru a mă putea întelege cu toti cât mai bine si pentru că a arăta că sunt un om amabil si serios în care te poti încrede oricând. Pe sfârsit as vrea să spun că sunt o persoană normală, cu preocupări normale. Cam atât a fost despre mine, rămâne să mă descoperiti si voi pe parcurs.
  • Ce îți place să faci în timpul liber?: În timpul meu liber, îmi place să mă joc SA:MP si să ies cu prietenii mei.
  • Descrie buGGed în câteva cuvinte: Bugged, este o comunitate în care ai plăcerea să joci si să te distrezi cu oricine. 
  •    CLAN:

• Descrie King. în câteva cuvinte: King. este un clan cu cei 7 ani de acasă si cu membrii foarte seriosi si de treabă. 
  • Ai mai fost în clan? Dacă da, de ce ai ieșit?: Nu, nu am mai fost niciodatul in clanul King.
  • Motto-ul clanului King.: "Cel slab se ascunde in spatele unui nume. Cel puternic si-l creeaza."
  • De ce dorești să te alături acestui clan?: Doresc în acest clan, pentru că am foarte multi prieteni aici, si mi-as dori să fac parte, deoarece îmi place colectivul acestui clan si este cu cei 7 ani de acasă si cu un Lider foarte amabil si capabil. Vă multumesc pentru atentia acordată!

spacer.png  Mute-ul acela mi-a adus votul la neutru. Ori au mai fost abateri care nu apar in LP ori a fost ceva destul de grav. Consider ca iti mai trebuie putina experienta iar votul meu se va schimba!

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.