Jump to content

Recommended Posts

• Nick: Omega
  • Nick-uri anterioare: -
  • Profil panel: https://bluepanel.bugged.ro/profile/Omega
  • Sancțiuni (poză panel): https://imgur.com/a/2VxUpit
  • Level: 105 
  • În ce facţiune te afli? Ce rank deţii?: In acest moment, sunt in Factiunea Taxi Las Venturas si detin rank 2.
  • Ore jucate: 1652 ore.
  • Warn-uri: 1/3 warn-uri.
  • De cât timp joci SA:MP?: Joc pe aceasta comunitate din 2012.
  • Ai avut vreodată ban pe SA:MP?(Dacă da, precizați motivul): Nu, nu am fost banat niciodata.
  • Ai avut vreodată antecedente cu un membru King.?: Nu, si nici nu voi avea.

IRL:

• Prenume: Ma numesc Ionut.
  • Vârstă reală: 22 de ani.
  • Domiciliu: Bucuresti.
  • Biografie (minim 30 cuvinte): Ma numesc Ionut si am varsta de 22 ani, locuiesc in orasul Bucuresti, sunt o persoana ambitioasa, sociabil, de incredere si ma implic in tot. Pot duce la capat responsabilitatiile pe care le am si stiu sa combin placutul cu utilul.
  • Ce îți place să faci în timpul liber?: In timpul liber , joc samp si in primul rand iesitul pe afara cu prieteni.
  • Descrie buGGed în câteva cuvinte: Despre Bugged pot spune ca este cel mai tare server din Romania si niciodata nu te plictisesti.

CLAN:

• Descrie King. în câteva cuvinte: Am cativa prietenii cu care ma inteleg si asta imi da de gandit ca ma pot intelege cu toata lumea.
  • Ai mai fost în clan? Dacă da, de ce ai ieșit?: Nu, dar as vrea din toata inima sa mi se acorde o sansa.
  • Motto-ul clanului King.: "Cel slab se ascunde in spatele unui nume. Cel puternic si-l creeaza."
  • De ce dorești să te alături acestui clan?: Deoarece ma simt o persoana puternica si cred ca aici imi este locul. Esentele tari se tin in sticlute mici.
1 hour ago, Wiskae said:

FfHaSdF.png 

FH foarte slab, deși ai level mare.

Din câte am înțeles, contul este cumpărat. 

Aplicație slabă, nu-mi inspiri încredere. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.