Jump to content

Recommended Posts

• Nick: Tics
  • Nick-uri anterioare: Martial
  • Profil panel: https://bluepanel.bugged.ro/profile/Tics
  • Sancțiuni (poză panel): https://imgur.com/gallery/W76ukoF
  • Level: 17.
  • În ce facţiune te afli? Ce rank deţii?: Ma aflu in factiune Paramedic Departament si detin rank 5 si 71 de zile. Planuiesc sa fac 230 de zile in aceasta factiune.
  • Ore jucate: 164, stiu destul de putine.
  • Warn-uri: 0/3
  • De cât timp joci SA:MP?: Joc din anul 2018 pe acest server si pe alt server pe undeva din 2016.
  • Ai avut vreodată ban pe SA:MP?(Dacă da, precizați motivul): Nu, n-am fost niciodata banat.
  • Ai avut vreodată antecedente cu un membru King.?: Nu.

IRL:

• Prenume: Marius Dorian
  • Vârstă reală: Am 22 de ani.
  • Domiciliu: Buzau. 
  • Biografie (minim 30 cuvinte): Imi place sa cred ca sunt o persoana perseverenta si ambitioasa doar pentru faptul ca am ajuns unde mi-am propus de cand eram mic, sa mostenesc si sa conduc firma tatalui meu. Sunt o persoana sociabila, in momentele cand este liniste imi place sa incerc sa creez o conversatie de la 0, deoarece vreau sa fiu o persoana placuta de persoanele din jurul meu. Urasc falsitatea si persoanele care uitat ca au plecat si rup legaturile cu prietenii care i-au sustinut de la inceput, etc. In timpul lider imi place sa fac sport (atletism, sala, ping-pong sau uneori biliard).
  • Ce îți place să faci în timpul liber?: Imi place sa ma joc ping-pong si biliard, sa ies cu prietenii, sa citesc si sa ies cu prietenii cu masina.
  • Descrie buGGed în câteva cuvinte: Consider ca Bugged este o comunitate pe cat de veche pe atat de frumoasa, bine cu unele exceptii. Sincer consider ca multi o critica fara motive intemeiate doar prin simplul fapt ca este veche, este un stil old-school, lucru carora unora nu le convine dar altii iubesc.

CLAN:

• Descrie King. în câteva cuvinte: King. este unul dintre cele mai prestigioase clanuri, fiind o comunitate de playeri care au realizat ceva pe acest server si de asemenea au un comportament bun si o fire placuta.
  • Ai mai fost în clan? Dacă da, de ce ai ieșit?: Nu, nu am mai fost in acest clan si sincer mi-as dori sa primesc o sansa.
  • Motto-ul clanului King.: "Cel slab se ascunde in spatele unui nume. Cel puternic si-l creaza."
  • De ce dorești să te alături acestui clan?: Doresc sa ma alatur acestui clan deoarece este unul cu membri de treaba si activi, ce sunt respectati si respecta. Am simtit acest lucru prin putinele conversatii purtate cu membri vostri. 
  •       In final am ajuns sa va multumesc pentru timpul acordat citirii aplicatiei. Stiu ca sunt la inceput dar consider ca oricine ar trebui sa merite o sansa intr-un clan bun. Succes cu orice doriti sa faceti, bunii mei domni si doamne.

FfHaSdF.png Stagiul de initiere! Continua si votul meu e posibil sa se schimbe!

• Kronick changed the title to [Aplicatie] King. - Tics
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.