Jump to content

Recommended Posts

IG:

• Nick: Croi
  • Nick-uri anterioare: .Andrew[]
  • Profil panel: https://bluepanel.bugged.ro/profile/Croi
  • Sancțiuni (poză panel):  https://imgur.com/a/SXRcfzs
  • Level: 25.
  • În ce facţiune te afli? Ce rank deţii?: Ma aflu in factiunea Taxi San Fierro si detin rank 3.
  • Ore jucate: 740.
  • Warn-uri: 0/3.
  • De cât timp joci SA:MP?: Joc SA:MP din anul 2016.
  • Ai avut vreodată ban pe SA:MP?(Dacă da, precizați motivul): Da, am fost banat la finalul lunii octombrie in anul 2020 pentru "Autoclicker".
  • Ai avut vreodată antecedente cu un membru King.?: Nu, niciodata.

IRL:

• Prenume: Andrei.
  • Vârstă reală: Am 19 ani.
  • Domiciliu: Buzau.
  • Biografie (minim 30 cuvinte): Ma numesc Andrei, am 19 ani si sunt din orasul Buzau. Sunt o persoana care se poate adapta foarte usor, care se simte bine in jurul oamenilor, comunicativa, dar care poate lucra bine si singura. Ma consider o persoana cu capul pe umeri, serioasa, dar in acelasi timp o persoana cu un simt al umorului foarte bine dezvoltat. In timpul liber imi place sa fac sport, sa petrec timp alaturi de familie si prieteni, sa calatoresc si sa ma joc pe calculator.
  • Ce îți place să faci în timpul liber?: Asa cum am spus si in biografie, imi place sa fiu cat mai activ, sa petrec timp alaturi de cei dragi si sa practic diverse hobby-uri.
  • Descrie buGGed în câteva cuvinte: Pentru mine, buGGed este sinonimul acestui joc. Din 2016 pana in prezent este singura comunitate pe care am jucat, fiind atras de profesionalismul celor din staff si de game mod. Prin intermediul acestei comunitati am reusit sa intalnesc oameni si mentalitati noi, dar si sa formez relatii de prietenie.

CLAN:

• Descrie King. în câteva cuvinte: Inca de cand am inceput sa joc SA:MP am observat ca este un clan din care multa lume vrea sa faca parte, insa nu toti reusesc, fiind un clan foarte selectiv. Acest lucru poate fi observat prin jucatorii ce fac parte din el, cu totii avand bun simt si diferite realizari pe aceasta comunitate.
  • Ai mai fost în clan? Dacă da, de ce ai ieșit?: Da, am mai facut parte din King. pe serverul Yellow. Am iesit din clan din cauza numarului scazut de jucatori de la acel moment, dar si pentru ca doream sa fac o pauza de la acest joc.
  • Motto-ul clanului King.: Motto-ul acestui clan este: "Cel slab se ascunde in spatele unui nume. Cel puternic si-l creeaza."
  • De ce dorești să te alături acestui clan?: Doresc sa fac parte din acest clan datorita membrilor sai care dau dovada de calm, maturitate si sinceritate, acestea fiind trei calitati pe care le apreciez la orice om. Totodata, sunt convins ca pot fi un membru al acestui clan deoarece nu am avut antecedente cu jucatorii din acesta, dar si pentru ca, la randul meu, sunt o persoana calma si matura care nu cauta sa creeze probleme. Perioada petrecuta in mod placut in acest clan pe serverul Yellow reprezinta un ultim motiv pentru care doresc sa ma alatur acestui clan.
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.