Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)

IG:

• Nick: Andrei47
  • Nick-uri anterioare: []Andreii, .Andreei.
  • Profil panel: https://bluepanel.bugged.ro/profile/Andrei47
  • Sancțiuni (poză panel):https://imgur.com/a/VVKlq56
  • Level: 39
  • În ce facţiune te afli? Ce rank deţii?: Las Venturas Police Departament si am rank 4.
  • Ore jucate: 1110
  • Warn-uri: 0/3
  • De cât timp joci SA:MP?: In jur de 2 ani.
  • Ai avut vreodată ban pe SA:MP?(Dacă da, precizați motivul): Am avut doar odata, fiind o greseala, de asemenea am luat unban.
  • Ai avut vreodată antecedente cu un membru King.?: Nu.

IRL:

• Prenume: Andrei.
  • Vârstă reală: 17 ani.
  • Domiciliu: Iasi.
  • Biografie (minim 30 cuvinte): Pot incepe prin a spune, ca ma consider o persoana prietenoasa si foarte sociabila. Ador munca in echipa. Imi place sa urmaresc meciurile de fotbal, aceasta fiind o pasiune a mea. Sunt mereu in banca mea, nu imi place sa ma cert cu nimeni, intotdeauna caut o solutie pentru ca totul sa se termine cu bine.
  • Ce îți place să faci în timpul liber?: O mare parte din timpul liber il petrec pe afara cu prietenii iar in rest ma joc jocuri la PC.
  • Descrie buGGed în câteva cuvinte: Bugged este una dintre cele mai atractive comunitati, cu un staff care isi face foarte bine treaba. Aici iti poti face foarte usor prieteni deoarece o mare parte a playeri-lor sunt respectuosi si cu cei 7 ani de acasa.

CLAN:

• Descrie King. în câteva cuvinte: Clanul King., este un clan foarte renumit pe server cu o activitate destul de decenta si cu o imagine excelenta datorita membrilor acestuia. Am vazut ca aproape toti membrii sunt foarte respectabili cu care poti lucra in echipa si sa te intelegi foarte bine.
  • Ai mai fost în clan? Dacă da, de ce ai ieșit?: Nu, nu am mai fost.
  • Motto-ul clanului King.: ,,Cel slab se ascunde in spatele unui nume. Cel puternic si-l creeaza.
  • De ce dorești să te alături acestui clan?: Deoarece aici am intalnit doar membri cu bun simt, cu care sunt sigur ca ma voi intelege bine. De asemenea am si cativa prieteni aici si doresc a fi coleg cu ei. Si stiu ca pot ajuta clanul foarte mult cu activitatea mea si seriozitatea.
Edited by [].Andrei
  • .Andrei47 changed the title to Aplicatie King. - Andrei47
  • Kronick changed the title to [Aplicatie] King. - Andrei47

rSncuWY.png

Din punctul meu de vedere, meriți o șansă.

LP gol, FH-ul este ok.

Te știu de când eram în San Fierro Police Department și pot afirma că ai un comportament ok, Nu te-am văzut niciodată să cauți ceartă și nu cred că vei crea probleme nici în clan.

• Kronick changed the title to [Aplicatie] King. - Andrei47
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.