Jump to content

Summer Quests, Giftbox, Program War-uri, Reduceri

Recommended Posts

Just now, irinel77.baby said:

In sfarsti!

da, in sfarsit a inceput vacanta de vara.

• Haha 1
  • Upvote 1

Intr-un final, dupa multe asteptari. Poate vedem ceva special 🙂

Cred ca ai gresit data summer quests-urilor! @Shad0w

Edited by denki
13 minutes ago, Shad0w said:

da, in sfarsit a inceput vacanta de vara.

după bac începe

War uri de luni pana vineri de la 14-16, dar cati au fost de acord cu asta? Nu e cazul meu, dar mulți se vor lasă și de mafii, nu mai e comunitatea de acum câțiva ani când media de vârsta era scăzută, acum majoritatea muncesc / fac practica etc  

big - rămâne serverul in 200

• Upvote 3

Cred ca warurile ar fi bine sa fie tot seara, mai suntem jucatori si de varsta medie, nu doar adolescenti. Majoritatea avem un serviciu si nu putem juca la waruri in intervalele astea.

Cred ca ar trebuii sa fie un 'pool' legat de waruri, nu cred ca este corect pentru toti ! @Tibi @Shad0w

• Upvote 3
5 minutes ago, Marius1999 said:

Cred ca warurile ar fi bine sa fie tot seara, mai suntem jucatori si de varsta medie, nu doar adolescenti. Majoritatea avem un serviciu si nu putem juca la waruri in intervalele astea.

Cred ca ar trebuii sa fie un 'pool' legat de waruri, nu cred ca este corect pentru toti ! @Tibi @Shad0w

+1

• Upvote 1
  • Kronick unfeatured and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.