Jump to content

Aplicatie Young Legends - smigel [Acceptat]

Recommended Posts

• Nick pe joc: smigel
  • Level: 34
  • Ore jucate: 931
  • Link profil (panel): https://bluepanel.bugged.ro/profile/smigel
  • Descrie-te (minim 15 cuvinte)?: Mă numesc Darius, am vârsta de 15 ani și sunt din Hunedoara. Mă consider o persoană modestă, sinceră, ambițioasă în ceea ce îmi propun, sociabilă și cu cei șapte ani de acasă. Corectitudinea și seriozitatea sunt valorile după care îmi traiesc viața, și asta aștept și de la ceilalți în schimb. În timpul liber mă joc SA:MP și mai multe jocuri sau ies pe afară cu prietenii
  • De ce doresti sa aplici la aceasta functie?: Doresc sa aplic in aceasta functie, pentru ca imi place acest clan, si cred eu ca ma pot descurca cu aceasta functie.
  • De ce crezi ca meriti aceasta functie?: Cred ca merit aceasta functie deoarece, sunt un om corect, cu simtul umorului dezvoltat, si cu un comportament adecvat.
  • Ce ai de gand sa faci diferit fata de alti Co-Lideri?: Doresc sa fiu cel mai activ Co-Lider din clan.
  • Ce te deranjeaza cel mai mult la clan?: Momentan, nimic.
  • Crezi ca te vei descurca?: Desigur.
  • Alte precizari?: -
Edited by WoLLy
am scris din grs de doua ori activ
  • WoLLy changed the title to Aplicatie Young Legends - smigel [Acceptat]
  • WoLLy locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.