Jump to content

[Aplicație] King. - AlinL

Recommended Posts

IG:

Nick: AlinL

Nick-uri anterioare: IonutL

Profil panel :https://bluepanel.bugged.ro/profile/AlinL 

Sancțiuni (poză panel): https://imgur.com/a/bhxqXOQ

Level: 32

În ce facţiune te afli? Ce rank deţii?: Ma aflu in San Fierro Police Department, si detin rank 1.

Ore jucate: 413

Warn-uri: 0/3.

De cât timp joci SA:MP?: Joc SA:MP din 2011.

Ai avut vreodată ban pe SA:MP?(Dacă da, precizați motivul): Nu, nu am fost banat vreodata.

Ai avut vreodată antecedente cu un membru King.?: Nu.

IRL:

Prenume: Darius Daniel

Vârstă reală: Am varsta reala de 16 ani.

Domiciliu: Hunedoara.

Biografie (minim 30 cuvinte): Mă numesc Darius, am vârsta de 16 ani și sunt din Hunedoara. Mă consider o persoană modestă, sinceră, ambițioasă în ceea ce îmi propun, sociabilă și cu cei șapte ani de acasă. Corectitudinea și seriozitatea sunt valorile după care îmi traiesc viața, și asta aștept și de la ceilalți în schimb. În timpul liber mă joc SA:MP și mai multe jocuri sau ies pe afară cu prietenii.

Ce îți place să faci în timpul liber?: Sa ma joc pe PC, sau sa ies pe afara, depinde de stare.

Descrie buGGed în câteva cuvinte: Un server foarte bun, care necesită niște update-uri, dar ca deobicei, răspunsul este "nu".

CLAN:

Descrie King. în câteva cuvinte: Este un clan respectabil, cu un colectiv foarte bun, unde poti socializa si in care poti sa ai incredere.

Ai mai fost în clan? Dacă da, de ce ai ieșit?: Nu, nu am mai fost.

Motto-ul clanului King.: "Cel slab se ascunde in spatele unui nume. Cel puternic si-l creeaza."

De ce dorești să te alături acestui clan?: Doresc să mă alatur acestui clan, deoarece este o încercare nouă, pentru că nu am avut niciodată șansa, sa fac parte din acest clan.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.