Jump to content

Aplicatie BubbleGum - Doryan35.

Recommended Posts

• Ce varsta ai?: 20 de ani.
  • Nickname in joc: Doryan35.
  • Prezinta-te in cateva cuvinte, evidentiaza trasaturile relevante: Sunt un baiat calm, amuzant si destul de sociabil, putin timid dar cu simtul umorului, o persoana pe care se poate baza oricine, de incredere as putea spune si foarte linistita. De asemenea, nu sunt foarte bun la capitolul 'prezentare / descriere', insa dar as prefera sa fiu cunoscut deoarece fiecare om ma vede diferit si are o parere buna / negativa, in functie de anumite lucruri sau situatii. 
  • Care este cel mai mare vis al tau?: Legat de joc, nu exista si nu am un 'vis' anume, ci pur si simplu realizarile si ceea ce voi dobandi de aici sunt bazate pe implicarea mea si pe meritul meu. Legat de viata reala, ca orice om probabil, visez sa pot sa ma intretin singur pe picioarele mere si sa nu depind de nimeni si multe altele.
  • Ce studii doresti sa urmezi sau urmezi chiar acum?: In prezent sunt student la o facultate de Inginerie si ca planuri de viitor, as vrea sa nu spun aici.
  • Ce aspiratii ai cand vine vorba de SA:MP?: De cand ma joc samp singurul meu scop a fost sa cunosc persoane si sa-mi fac prieteni cu si alaturi de care sa ma simt bine.
  • Alte precizari?: As dori sa dau [/quitgroup] din clanul actual pe zi, deoarece sunt pe telefon.
  • Like 1
  • Fok 1
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.