Jump to content

Aplicatie BubbleGum - Rar

Rar
 Share

Recommended Posts

• Ce varsta ai? Am varsta de 22 de ani.
  • Nickname in joc: Rar
  • Prezinta-te in cateva cuvinte, evidentiaza trasaturile relevante. Imi place sa cred despre mine ca sunt o persoana activa careia ii place sa se implice. Imi place lucrurul in comun desi am acumulat foarte multe zile in Hitman care pare fix opusul, dar prefer sa ascult o persoana in schimbul unei lectii bune de viata.
  • Care este cel mai mare vis al tau? Visul meu "maret" este acela de a-mi intemeia o familie alaturi de DeDe si a reusi sa o fac cat mai fericita.
  • Ce studii doresti sa urmezi sau urmezi chiar acum? Momentan nu urmez nici un studiu, nu m-am gandit momentan sa fac acest lucru in viitorul apropiat.
  • Ce aspiratii ai cand vine vorba de SA:MP? Cand vine vorba de Sa:MP, mi-as dori sa reusesc sa ajung din nou intr-o pozitie de lider, poate la o mafie, tinand cont ca mi-am reinceput activitatea pe server, momentan tind spre a face skill Diamond in Politie, de accea si doresc sa intru in acest clan, ce te poate ajuta mai mult la activitate decat un clan frumos cu membri vechi avand amitiri frumoase.
  • Haha 1

• Deea locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.