Jump to content

Aplicatie Bubblegum - Haaland

Recommended Posts

• Ce varsta ai? Am 18 ani.
  • Nickname in joc: Haaland, ( https://bluepanel.bugged.ro/profile/Haaland )
  • Prezinta-te in cateva cuvinte, evidentiaza trasaturile relevante.: Sunt o persoană la locul ei, nu-mi place să caut certuri sau să le fac chiar eu, sunt respectuos și știu cum să mă comport într-un colectiv. Am simțul umorului și știu cum să tratez sau să interpretez o glumă. Îmi place să îmi fac prieteni oriunde și să fiu o persoană săritoare, care ajută pe oricine are nevoie.Sunt muncitor, îmi place să trag din greu pentru a obține ceea ce vreau. De fel, prietenii îmi spun că sunt ambițios deoarece nu mă dau bătut ușor și îmi plac provocările. Că defecte pot spune că uneori mă entuziasmez prea mult și nu sunt atent, iar uneori mă enervez repede. Îmi plac foarte mult animalele, ador plimbările de noapte alături de cel mai bun prieten unde glumim și ne simțim foarte bine.
  • Care este cel mai mare vis al tau? Pai mi-as dori sa sa reusesc sa ma "implinesc" ca si persoana, sa fiu impacat cu mine. Pe plan profesional mi-as dori sa intru si sa termin facultatea de stiinte economice din Brasov.
  • Ce studii doresti sa urmezi sau urmezi chiar acum? Momentan sunt in clasa a 12-a la un liceu de stiinte economice.
  • Ce aspiratii ai cand vine vorba de SA:MP? As dori sa-mi creez un faction history decent si sa ma distrez si sa-mi fac prieteni cat timp inca ma mai joc.
  • Deea locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.