Jump to content

Vehicule disparute/bani

Bolio
 Share

Recommended Posts

Salut, zilele astea am vrut sa intru in cont si am observat ca nu mai am nicio masina si nici banii.. stiu ca ultima data cand am intrat pe data de 16.05.2020 si aveam o masina VIP cu un cod scris pe ea din cifre romane 14.09.2019 (asta era scris). Contul este andrejAM.

Edited by Bolio
Am uitat sa scriu detaliile contului

1 hour ago, Bolio said:

Salut, zilele astea am vrut sa intru in cont si am observat ca nu mai am nicio masina si nici banii.. stiu ca ultima data cand am intrat pe data de 16.05.2020 si aveam o masina VIP cu un cod scris pe ea din cifre romane 14.09.2019 (asta era scris). Contul este andrejAM.

explica asta intr-un ticket pe panel

Hai salut  daca nu ai avut un cont de email setat pe cont si ai avut si parola slaba cineva ti-a nimerit parola si ti-a transferat tot pe contul lui normal contul se blocheaza automat pentr-u 72 de ore de la detectarea unei adrese necunoscute pe care contul este accesat daca ai cont de email actual setat pe cont pe panel cand te loghezi poti da click pe  textul cu rosu de la sfarsit"Forgot your password? Click here!" si incearca sa iti pui o parola mai complexa si sa nu dai datele contului tau niciunui prieten ca sa iti faca raport/job/ore altfel nu faci nimic sper ca ti-am fost de ajutor o seara placuta.

Salut,

Am verificat logurile si nu vad sa fi intrat cineva pe contul tau (nu ai avut contul blocat anul trecut). Din cate vad, ai avut 3 masini si le-ai dat aceluiasi jucator, jucator caruia i-am verificat IP-urile si nu a intrat vreodata pe contul tau.

Daca vrei mai multe detalii, deschide un ticket pe panel: bluepanel.bugged.ro

Multumesc.

• Like 2

• Arthur locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.