Jump to content

[Aplicatie] King. - Nexus

Recommended Posts

IG:

• Nick: Nexus
  • Nick-uri anterioare: BogdanHD.
  • Profil panel: https://bluepanel.bugged.ro/profile/Nexus
  • Sancțiuni (poză panel): https://imgur.com/a/rxp9Jr2
  • Level: 45
  • În ce facţiune te afli? Ce rank deţii?: Ma aflu in factiunea Los Santos Police Department si am rank 1.
  • Ore jucate: 1159.
  • Warn-uri: 0/3.
  • De cât timp joci SA:MP?: Joc SA:MP inca din 2012, iar pe comunitate joc din 2019, avand mai multe conturi.
  • Ai avut vreodată ban pe SA:MP?(Dacă da, precizați motivul): Da, am fost banat de catre admin-ul Walter pentru "Disconnect on admin request".
  • Ai avut vreodată antecedente cu un membru King.?: Nu.

IRL:

• Prenume: Bogdan.
  • Vârstă reală: 16 ani.
  • Domiciliu: Gorj, Tg-Jiu.
  • Biografie (minim 30 cuvinte): Consider ca ma pot descrie prin a fi o persoana sociabila, ambitioasa si calma. Imi plac provocarile si nu cedez usor. Sunt un om modest, imi cunosc limitele si nu imi place sa deranjez. Sunt pasionat de PC building si de muzica usoara. Sunt o fire glumeata, nu ma supar repede si stiu sa fac diferenta dintre gluma si munca. Nu-mi plac certurile si de fiecare data incerc sa ma feresc de ele. Ma integrez destul de repede in grupuri noi si nu creez probleme.
  • Ce îți place să faci în timpul liber?: Sa merg la sala.
  • Descrie buGGed în câteva cuvinte: Pot descrie comunitatea BuGGeD ca find una dintre cele mai vechi comunitati de SA:MP din Romania, plina de persoane prietenoase in care iti poti pune increderea.

CLAN:

• Descrie King. în câteva cuvinte: Un clan unde exista intelegere, prietenie si caterinca in limita bunului simt, dar si respect fata de jucatori.
  • Ai mai fost în clan? Dacă da, de ce ai ieșit?: Da, dar am iesit deoarece am considerat ca o sa fiu inactiv.
  • Motto-ul clanului King.: "Cel slab se ascunde in spatele unui nume. Cel puternic si-l creeaza."
  • De ce dorești să te alături acestui clan?: Deoarece este un clan de top pe acest server, iar membrii sunt unii minunati.

FfHaSdF.pngAi mai fost in clan de doua ori, ti s-a mai acordat o sansa si nu ai profitat de ea, ai dat /quitclan. Si motivul pentru care ai spus ca ai iesit e o minciuna totala, ai iesit pentru a te alatura clanului baby. Ai avut ban si FH-ul lasa de dorit.

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.