Jump to content
IP-ul serverului a fost modificat. Adaugati blue.bugged.ro in clientul SA:MP.

Cadou pentru bugged.ro

DeeJays
 Share

Recommended Posts

@ Minecraft e un joc de creativitate care iti testeaza imaginatia, avand 3 moduri de joc: Survival- care joci luptandu-te cu monstrii, iti construiesti case, explorezi lumea, si prin care daca mori nu pierzi nimic, te da de unde te-a dat si la inceput, acela fiind "SPAWN" , te sfatuiesc sa-ti face casa aproape de el, pentru ca daca vei murii te va da acolo si daca ai casa departa iti va fi greu sa o gasesti

HardCore- este la fel ca si survival, numai ca la acest mod, daca esti omorat, nu va ramane salvat tot ce ai construit

si ultimul mod este Creative: Care ai toate "Itemele"  infinte, poti zbura, ai viata infinita si poti construii ce vrei tu

Cistete 2481405932234311700_700.jpg ca sa ajungi ca mine . Daca nu citesti o sa ajungi ca cel care a facut topicul , la anii lui sa joace Minecraft , cand jucam eu cu Creanga .. voi nu erati nici ganditi.

Am citit Baltagul mai Sadoveanule, ai fost foarte inspirat cand ai scris-o , o carte minunata.

Ce viteza ai la Wirelles in cavou?

Cistete 2481405932234311700_700.jpg ca sa ajungi ca mine . Daca nu citesti o sa ajungi ca cel care a facut topicul , la anii lui sa joace Minecraft , cand jucam eu cu Creanga .. voi nu erati nici ganditi.

Am citit Baltagul mai Sadoveanule, ai fost foarte inspirat cand ai scris-o , o carte minunata.

Ce viteza ai la Wirelles in cavou?

Destul de buna , noroc cu noul meu telefon :

red.jpg

Cadou de la o prietena , veche..

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.