Jump to content

Demage Informer kzk'

Ghelbeaza Cristian
 Share

Recommended Posts

Buna, dupa ce am vazut ca mai exista oameni care sa ceara bani pe ceva ce exista pe net free m-am ingrozit si mi-am propus sa ajut pe cei care habar nu au sa caute ce vreau pe google.

Cine vrea Demage acela rog sa imi dea un PM, sa va dau link-ul, dar inainte de toate vreau sa cersesc si eu de la voi un like.

http://www.girlshare.ro/32603558.9

P.S: Daca nu se aduca macar 15 like, sterg linkul.

Edited by KhefreN*
  • Upvote 3

Damage Informer* 

PS: Va dau eu damage informer moka, este ca a lui alesu, nu face lag, daca ai lag nu iei crash.

Datimi un PM si vi-l dau. 

Va arat cum sa-l instalati / folositi.

Edited by kZk.

Damage Informer* 

PS: Va dau eu damage informer moka, este ca a lui alesu, nu face lag, daca ai lag nu iei crash.

Nu toti stau la orele de engleza.

E postat de 1000 de ori si toti stiu cum sa il faca.

@ @ @@Tibi @

Este interzis sa postati aici pentru a vinde mod-uri sau sa cereti una numit numar de +1-uri pentru a posta modul.

Tc + Cos de gunoi.

Te-a invitat cineva sa intri in aceasta discutie?

Uite-te in topic sa vezi ca e link de download.

Edited by KhefreN*

Nu toti stau la orele de engleza.

Te-a invitat cineva sa intri in aceasta discutie?

Uite-te in topic sa vezi ca e link de download.

Prietene, ai dat edit de frica... oricum o sa dea TC + Cos pentru ca ai zis " P.S: Daca nu se aduca macar 15 like, sterg linkul."

E plina curtea bisericii de dastia ca tine...vai de voi cersiti + 1.

Nici nu e facut de tine si ceri... cand altii muncesc ( http://bugged.ro/topic/24571-justinians-mods-small-green-crosshair-small-red-crosshair-nice-chromed-weapon-mods/ ) si nu cer, merita ;).

//edit: Nu e "Demage" e "Damage" dar voi dupa ce ca sunteti certati cu romana o dati pe engleza...

Edited by Dany..

Damage Informer* 

damil link de download si mie

Prietene, ai dat edit de frica... oricum o sa dea TC + Cos pentru ca ai zis " P.S: Daca nu se aduca macar 15 like, sterg linkul."

E plina curtea bisericii de dastia ca tine...vai de voi cersiti + 1.

Nici nu e facut de tine si ceri... cand altii muncesc ( http://bugged.ro/topic/24571-justinians-mods-small-green-crosshair-small-red-crosshair-nice-chromed-weapon-mods/ ) si nu cer, merita ;).

//edit: Nu e "Demage" e "Damage" dar voi dupa ce ca sunteti certati cu romana o dati pe engleza...

Eu sunt KhefreN nu sunt "alti" dar nu are rost sa ma cert cu tine, nu iti convine eject, sau lasa-te frate ca esti praf.

Eu sunt KhefreN nu sunt "alti" dar nu are rost sa ma cert cu tine, nu iti convine eject, sau lasa-te frate ca esti praf.

In primul rand nu se spune "alti" ci se spune "altii" si tu esti un hater "lautar" care se gandeste sa posteze ceva pe forum care deja este postat de @@alesu . Daca tu zici ca sunt praf, in deosebire cu tine sunt "ZEW" , am muncit, am avut, inca am.

Nu mai vreau sa fac off - topic ca nu ai cu cine...Salut si mult noroc in continuare.

In primul rand nu se spune "alti" ci se spune "altii" si tu esti un hater "lautar" care se gandeste sa posteze ceva pe forum care deja este postat de @@alesu . Daca tu zici ca sunt praf, in deosebire cu tine sunt "ZEW" , am muncit, am avut, inca am.

Nu mai vreau sa fac off - topic ca nu ai cu cine...Salut si mult noroc in continuare.

Si acum vrei sa ne laudam care are mai multe ca nu inteleg ce vrei sa spui?

Esti praf lasa-te @ ZEW:-j

Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.