Jump to content
IP-ul serverului a fost modificat. Adaugati blue.bugged.ro in clientul SA:MP.

Are Steaua adversar?

Raiden_Crips
 Share

Recommended Posts

@@Dany.

Steau = echipa caraghioasa [fara suparare]

On: Probabil va lua campionatul. Nu cred ca e caraghioasa ca echipa, poate doar unii jucatori sunt asa.

Oricum, degeaba ia campionatul, daca in Europa se face de ras.

Off: Super tare semnatura. :)

Steaua cu 3 jucatori in + nu a avut un sut pe poarta cu Vaslui. Nu va e rusine sa tineti cu aceasta echipa? Mie unul mi-e rusine ca sunt roman si detest total tara asta.

In Romania NU exista fotbal de calitate si slabe sanse sa vedem asta in urmatorii 20 de ani!

Da ce... celelalte echipe nu fac antrenamente? Nu se pregătesc? Joacă cu Steaua și își spun dinainte că: „Bă Gigele, merem' să jucăm pe National Arena... da mergem în excursie.. ca ne'o dă maxim Steoaia”.. 

Eu zic că orice echipă din Liga I poate să bată pe Steaua.

Steaua cu 3 jucatori in + nu a avut un sut pe poarta cu Vaslui. Nu va e rusine sa tineti cu aceasta echipa? Mie unul mi-e rusine ca sunt roman si detest total tara asta.

In Romania NU exista fotbal de calitate si slabe sanse sa vedem asta in urmatorii 20 de ani!

Romania este o tara frumoasa, frate. :D

Da ce... celelalte echipe nu fac antrenamente? Nu se pregătesc? Joacă cu Steaua și își spun dinainte că: „Bă Gigele, merem' să jucăm pe National Arena... da mergem în excursie.. ca ne'o dă maxim Steoaia”.. 

Eu zic că orice echipă din Liga I poate să bată pe Steaua.

Te completez: Si unele echipe din Liga a II-a o pot invinge.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.