Jump to content
IP-ul serverului a fost modificat. Adaugati blue.bugged.ro in clientul SA:MP.

Cel mai bun jucator de fotbal a lumii

petru98
 Share

Cel mai bun jucator..?   

129 members have voted

1. 1. Cel mai bun jucator ?

• Cristiano Ronaldo
      49
    • Lionel Messi
      51
    • Fernando Tores
      1
    • Neymar
      4
    • Wayne Rooney
      1
    • Frank Lampard
      0
    • Thierry Henry
      0
    • Steven Gerrard
      1
    • Nicolas Anelka
      0
    • Xavi
      3
    • Frank Ribery
      5
    • Arjen Robben
      2
    • Andreas Iniesta
      0
    • Robin van Persie
      0
    • Kaka
      2
    • David Villa
      0
    • Samuel Eto'o
      0
    • Didier Drogba
      1
    • Ronaldinho
      9

Recommended Posts

• Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 2 weeks later...

Cel mai bun sunt eu, dar avand in vedere ca nu sunt in acest poll, am votat Ribery.

Mentionez ca Ronaldo, Iniesta si Messi pot concura si ei la acest titlu, dar mai greu, deoarece Ronaldo joaca numai cum vrea el, Iniesta e un jucator care imi place foarte mult, insa inca nu a aratat tot ce poate, iar Messi e zero in defensiva.

Lionel Messi, il consider cel mai bun jucator pentru ca fotbalul e pentru el, mereu marcheaza gol-uri, nu se da prea mare vedeta cum o face CR si, el a facut intr-un an, cat a facut CR in toata cariera lui, e un jucator foarte bun si avansat, de aceea il consider eu cel mai bun din lume, dar sa nu uitam si de Neymar si el face mereu spectacol cu mingea .

Edited by Zielsziek

• 2 weeks later...

Votez Cristiano Ronaldo. Nu votez Messi fiindca mi se pare un pitic, care are doar viteză, nu face aproape nimic pe teren, decât să primească o pasă, fuge de toţi cu viteza lui de pitic de grădină si dă gol. În schimb pe Ronaldo îl vezi peste tot pe teren, are tehnică.

• 2 weeks later...

Lionel Messi, il consider cel mai bun jucator pentru ca fotbalul e pentru el, mereu marcheaza gol-uri, nu se da prea mare vedeta cum o face CR si, el a facut intr-un an, cat a facut CR in toata cariera lui, e un jucator foarte bun si avansat, de aceea il consider eu cel mai bun din lume, dar sa nu uitam si de Neymar si el face mereu spectacol cu mingea .

,,El a facut intr-un an, cat a facut CR in toata cariera lui,,  Mergi de aici te rog  :D 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.