Jump to content
IP-ul serverului a fost modificat. Adaugati blue.bugged.ro in clientul SA:MP.

Problemă mod ”Dmg informer”

Fasdqe
 Share

Recommended Posts

Dupa cum spune si titlul, am o problema cu dmg informer, deja celebrul mod pentru sa:mp care te ajuta intr-o oarecare masura. Sa trec la subiect zic.. 

Orice DMG INFOMER as lua, cand trag un glont scade tot hp-ul, nu stiu cum sa-l fac sa traga normal, cine ma poate ajuta va fi rasplatit.

Am uitat sa mentionez ceva si nu pot da edit. Cand trag cu deagle scade tot hp-ul, iar cand trag cu m4 scade destul de repede, din 4-5 focuri a scazut to hp-ul. SE APLICA SI VERSA, daca cineva trage in mine patesc la fel.

N-am inteles nimic, dmg informer iti arata in cifre pe ecran damage-ul primit/cauzat. N-are niciun efect asupra damage-ului in sine.

Nu stiu cum sa explic mai bine de atat, m-am uitat pe net in diferite videoclipuri/topic-uri dar n-am gasit nimic in legatura cu problema. Daca-mi bag un dmg informer se comporta ca un "dmg hack"(oarecum), dintr-un glont de deagle scade tot HP-ul(din 100%, ramane 2%), cam asta-i treaba..

Nu stiu cum sa explic mai bine de atat, m-am uitat pe net in diferite videoclipuri/topic-uri dar n-am gasit nimic in legatura cu problema. Daca-mi bag un dmg informer se comporta ca un "dmg hack"(oarecum), dintr-un glont de deagle scade tot HP-ul(din 100%, ramane 2%), cam asta-i treaba..

eu cred ca aveai tu lag..

Link catre damage informer?

Pe tine te cautam, intram acum in-game sa testam? O sa iau dmg-ul informer pe care l-ai postat tu, astept sa-mi dai qoute si sa intram sa-l testam, si sa vezi ce se intampla..

Pe tine te cautam, intram acum in-game sa testam? O sa iau dmg-ul informer pe care l-ai postat tu, astept sa-mi dai qoute si sa intram sa-l testam, si sa vezi ce se intampla..

Deci daca-i modul care l-am postat eu, nu am de ce sa ma ingrijorez. Nu stiu ce moduri ai tu, dar nu-mi inspiri incredere (Mircea cel Batran la nickul SA-MP). In orice caz, scoate celelalte moduri, eu nu pun coduri.

Plus de asta, ai postat in sectiunea gresita.

Edited by alesu

Deci daca-i modul care l-am postat eu, nu am de ce sa ma ingrijorez. Nu stiu ce moduri ai tu, dar nu-mi inspiri incredere (Mircea cel Batran la nickul SA-MP). In orice caz, scoate celelalte moduri, eu nu pun coduri.

Plus de asta, ai postat in sectiunea gresita.

Stai calm ca nu fac nasoale, sunt om serios... 

Stai calm ca nu fac nasoale, sunt om serios... 

Nu am ce testa cu tine, eu stiu ce postez pe forum. Modul postat de mine l-am tot folosit inainte de a crea alt damage informer, iar acesta nu mi-a daunat deloc.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.