Jump to content

casa pariuri cu romania-estonia este gen 6/49

marian27

Recommended Posts

Model postare

NIck:

Cu cat se termina meciul:Ex romania 1-1 estonia 

Cat pariezi: Max 2kk

Dovada ca ati platit:

deci cei care au pariat 2kk osa primeasca 4kk

Regulament

Nu aveti voie sa postati aici nimic dupa ora 20:30 

Toti bani se vor transfera prin banca spre MaRl4N

este usor completezi 

NIck:

Cu cat se termina meciul:Ex romania 1-1 estonia 

Cat pariezi: Max 2kk

Dovada ca ati platit:

asa si intri pe sv dai bani prin banka faci ss postezi si te uiti azi la meci sa vezi daca ai castigat dar nai voie sa postezi in timpul meciului mai simplu nu se poate 

P.S eu Fac casa pariuri decat pentru meciul de azi  daca ai norocul sa nimeresti cat ai pus ex 1-1 ei dublu fata decat ai pariat

Repet, n-are nici o logica.

Unu la mana. De exemplu daca pariez 2kk, de ce primesc inapoi 4kk? Cum ai tras tu concluzia asta? Unde-i cota?

Doi la mana. Scorul corect la pariuri e aproape acelasi lucru ca la 6/49.Deci, cu alte cuvinte, foarte greu de pronosticat.

Trei la mana. Ai Level 4, cine naiba crezi ca o sa-ti transfere tie bani?

nu e fake am niste bani si eu nu prea mai joc si decat sa ii dau pe un deagle care unii nu stiu mai bn fac un fel de casa de pariuri si uite na osa mai fac o regula pentru a nu crede ca vreau sa va fur cine nu castiga isi va prmimi jumate din bani dati inapoi de ex ai dat 1kk si ai pierdut primesti 500k inapoi

P.S Nam exp in eventuri daia nam un regulament stufos dar nu sunt tepar asta stie si shad0w eu am fost pacalit de multe ori si nu imi place sa pacalesc si pe alti

si @@SUD vezi ca ala e nicul meu anterior si nu mai trage concluzi pripite si da asi vrea sa fie ceva ca 6/49 

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.