Jump to content
IP-ul serverului a fost modificat. Adaugati blue.bugged.ro in clientul SA:MP.

Propunere cenzurare reclame

SucAAr
 Share

Recommended Posts

De exemplu un copil, cu probleme mentale sau nu, vrea sa faca reclama la un server de rahat pe comunitatea BuGGeD . Sa zicem ca serverul lui se numeste " CoolSamp " iar acesta este un server de 200+ playeri zilnic, ceea ce sunt sigur ca se gaseste imediat la servere samp cand cauti, pentru a evita o situatie neplacuta si niste nervi in + ar trebuii sa apara " ******** " , exact ca la p*la sau mai stiu eu ce cuvinte sunt cenzurate. Cred ca nu ar dura mai mult de 30 de minute sa se faca asa ceva pentru serverele care sunt mai populate .. Acum cateva zile un popandau mi-a facut nervi cand am vazut ca facuse la reclamatii playeri reclama la un server but.. 

Deci sa recapitulam, in prag de sarbatori sper sa ninga sa fac ingerasi cu fetele prin zapada, sa mananc carnatzi cu mustar si muraturi :-? probabil or sa fie niste sarbatori frumoase si alaturi de BuGGeD cand o sa am timp sa intru si sa va dau cate un dildau pe sale de dor ce imi era de voi. Toate cele bune :*

Edit: Va rog daca se poate sa imi dati moderator la Al-Qaeda ca nu stiu cum sa va mai zic, mi se rupe inima sa nu pot pune o imbunatatire acolo intrucat fratele meu mai mic si putin negru @ nu are timp sa mai retuseze unele chestii acolo pentru ca isi face treaba cu adminul de nota 10, chiar as vrea sa il atrag si pe @ 666 in clan ca de cand ma minte ca dupa ce ii face taso o oala cu sarmale face aplicatie.. Desii iuda de @ vruia sa vina si el dar si-a facut clan sau ce pomana o fii aia cu " V.I.P "

Edit 2 : Luati aminte  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=593198897411236&set=a.459269694137491.109136.301094679954994&type=1&theater

Edited by SucAAr666
  • Upvote 6

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.