Jump to content
IP-ul serverului a fost modificat. Adaugati blue.bugged.ro in clientul SA:MP.

[*Rezolvat] Cerere Avatar Sahistuli

Recommended Posts

Nick: SahistulMascat

Tip(avatar/semnătură/logo): Avatar

Stock(obligatoriu): http://i.imgur.com/8qmmYxQ.jpg

Text: SahistulMascat

Detalii: As vrea sa iti taiati jugulara si chestia de la gura,sa ii puneti o dantura de doamne ajuta.Sa iti puneti niste ochii albastri si o coroana pe cap,sa ii faceti aripile mai albe,sa ii dati unghiile cu oja,sa ii stergeti venele de pe cap,sa ii stergeti taieturile de pe maini.As mai vrea sa o puneti in spate un BG cu un camp plin cu florii si ea sa umble ca o caprioara pe imanj,si dupa e sa vina o turma de caprioare.Campul sa fie plin cu flori de culoare alba si rosie,mov,galben,albastru`,rosu`,verde(O sinfonie de culori ) Cerul sa fie plin cu norii si din norii sa iasa Tupac Shakur cu un microfon in mana cantand : Staring to my reawiv`si in spatele lui sa fie : Eminem,Bigge,Lil Wayne,50 cent.As vrea sa va jucati cu bluru`.Tot odata as vrea sa apara si Jeff the killer sau un Mascat de la politia de frontiera.Si o fata blurata cu un om tatuat,si un chinez negru cu flori in mana,si un negru cu 2 arme in mana.Daca s-ar puneti si un citat din speechu` lui Rocky adresat fiului sau.

Detalii despre text: Textul as vrea sa fie unul modern,nu foarte modern ,contemporar daca se poate,citatul lui Rocky sa fie de o singura culoare (Gri) sau daca stiti sa ii puneti Clipping mask(cred ca asa se scrie) Textule SahistulMascat sa fie overlay.

NU VREAU CA CERERE SA FIE LUATA IN MISTO ,VOI CERE WARN UP PENTRU CINE VINE CU MISTOURI.

Detalii: As vrea sa iti taiati jugulara si chestia de la gura,sa ii puneti o dantura de doamne ajuta.Sa iti puneti niste ochii albastri si o coroana pe cap,sa ii faceti aripile mai albe,sa ii dati unghiile cu oja,sa ii stergeti venele de pe cap,sa ii stergeti taieturile de pe maini.As mai vrea sa o puneti in spate un BG cu un camp plin cu florii si ea sa umble ca o caprioara pe imanj,si dupa e sa vina o turma de caprioare.Campul sa fie plin cu flori de culoare alba si rosie,mov,galben,albastru`,rosu`,verde(O sinfonie de culori ) Cerul sa fie plin cu norii si din norii sa iasa Tupac Shakur cu un microfon in mana cantand : Staring to my reawiv`si in spatele lui sa fie : Eminem,Bigge,Lil Wayne,50 cent.As vrea sa va jucati cu bluru`.Tot odata as vrea sa apara si Jeff the killer sau un Mascat de la politia de frontiera.Si o fata blurata cu un om tatuat,si un chinez negru cu flori in mana,si un negru cu 2 arme in mana.Daca s-ar puneti si un citat din speechu` lui Rocky adresat fiului sau.

Detalii despre text: Textul as vrea sa fie unul modern,nu foarte modern ,contemporar daca se poate,citatul lui Rocky sa fie de o singura culoare (Gri) sau daca stiti sa ii puneti Clipping mask(cred ca asa se scrie) Textule SahistulMascat sa fie overlay.

NU VREAU CA CERERE SA FIE LUATA IN MISTO ,VOI CERE WARN UP PENTRU CINE VINE CU MISTOURI.

ce spui tu este practic imposibil , schimba-ti cerintele..

@@Eugen. @@MirceA voi stiti sa faceti ce va spune asta?=]]

@@SahistulMascat vrei sa-ti facem o prietene virtuala si nu stii cum sa ne ceri ? ti-am zis ce spui  tu este practic imposibil , trebuie sa fii DumneZEW ca sa faci asa ceva..

Edited by WhiteSte1nN.aka.iMake

e imposibil sa faci ceea ce ceri tu..

9FTc1CU.png

Stiu ca ai cerut avatar dar am facut o semnatura, ca sa incapa toate elementele cerute. Oricum, cu aceasta creatie am demonstrat ca sunt cel mai bun designer de pe bugged, nu va mai luati dupa altii care spun ca "nu se poate" ( gen @@R4zor @ ) ca sunt niste amatori care nu stiu ce vorbesc, pun pariu ca nici nu au folosit in viata lor ms paint.

Sper sa-ti placa semnatura @!

Daca ma gandesc mai bine ar trebui sa cer ownerilor iconita d-aia smechera de designer sa-mi apara la profil. Da' sa nu scrie doar "designer" ca nu-s amator, sa scrie "designer adevarat" sau "cel mai bun designer de pe bugged" sau "mad mspaint skills" sau "bossul designerilor" sau intelegeti voi ideea.

Cu respect, Andrew Bossul designerilor de pe buGGedguta.gif

Frate ,esti tare) ))))))))))))))))) mor aici.

@@R4zor@ Sunteti prafiiii ,Andrew designer adevarat nu voi.Dati-va foc.

Edited by NiggaKnight
  • Upvote 1

Pur si simplu s-a facut prea mult off-topic in aceasta cerere.. Nu ai primit niciun raspuns serios in 3 zile, deci nu cred ca vei mai primi nici de acum inainte.

Stock-ul tau nu este unul prea bun, si nici criteriile de editare pre care le ceri tu nu sunt prea ok. Raspunsul lui Andrew a fost pur si simplu dar la misto.

Am dat hide post-urilor inutile (aproape toate) si inchid acest topic. Daca revi cu o cerere, nu o mai fa la misto sau te voi propune pentru warn-up..

PS: Daca porti o creatie inseamna ca ti-ai ales, deci inchid.

~Locked

Edited by MirceA

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.