Jump to content
IP-ul serverului a fost modificat. Adaugati blue.bugged.ro in clientul SA:MP.

Vand Clowns Pocket!

Gabys
 Share

Recommended Posts

Nick : Gabys
Level : 31
Pret : Pretul incepe de la 500.000.000$+
Alte Detalii: Sa nu veniti cu oferte de genu ,,200kk nu scoate nimic'' .NIMROD cere 700kk pe el si nu asa mare diferenta intre Clowns Pocket si 4 dragons.Sunt in aceasi zona , + ca cazinoul meu e de 2 ori cat 4 Dragons. 

Astept oferte $$$ . @

Nick : Gabys

Level : 31

Pret : Pretul incepe de la 500.000.000$+

Alte Detalii: Sa nu veniti cu oferte de genu ,,200kk nu scoate nimic'' .NIMROD cere 700kk pe el si nu asa mare diferenta intre Clowns Pocket si 4 dragons.Sunt in aceasi zona , + ca cazinoul meu e de 2 ori cat 4 Dragons. 

Astept oferte $$$ . @

Pai maa, clowns Pocket o fi mai mare dar urat!, si in + ca nu il cunoaste nimeni si nu face mai mult de 150k pe zi, asa ca iti ofer 201.000.000, cazinoul lui NIMROD ar trebui sa fie de 3 ori mai scump ca clowns pocket, nu poti compara 4dragons cu clowns pocket!

Pai maa, clowns Pocket o fi mai mare dar urat!, si in + ca nu il cunoaste nimeni si nu face mai mult de 150k pe zi, asa ca iti ofer 201.000.000, cazinoul lui NIMROD ar trebui sa fie de 3 ori mai scump ca clowns pocket, nu poti compara 4dragons cu clowns pocket!

Am avut cazinoul Clowns Pocket , este foarte frumos exteriorul cat si interiorul ,numai interiorul face 300 kk ;), e mult mai mare fata de 4dragons si produce bine pentru un cazino , avand in vedere ca intri acolo pentru ,,distractie ,, nu pentru heal , are si automate pt heal jos . 4Dragons este  si el frumos in felul sau , dar e mult mai mic fata de acesta... deci sa nu exageram ;) 

Edited by Alecsey

Am avut cazinoul Clowns Pocket , este foarte frumos exteriorul cat si interiorul ,numai interiorul face 300 kk ;), e mult mai mare fata de 4dragons si produce bine pentru un cazino , avand in vedere ca intri acolo pentru ,,distractie ,, nu pentru heal , are si automate pt heal jos . 4Dragons este  si el frumos in felul sau , dar e mult mai mic fata de acesta... deci sa nu exageram ;) 

Poate sa fie de 5x mai mare ca 4dragons, deoarece 4dragonsu e mai cunoscut, in + are interior mai mic dar mai faina ca clowns, si nu prea merge nimeni acolo...care e ultimu pret la clowns?

• 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.