Jump to content
IP-ul serverului a fost modificat. Adaugati blue.bugged.ro in clientul SA:MP.

Factiunile cele mai solicitate

Maximilien
 Share

79 members have voted

1. 1. Care din urmatoarele factiuni sunt cele mai des solicitate?

• Departamente (NG, FBI, LSPD, LVPD)
      46
    • Mafii (Grove Street, Ballas, s.a.m.d.)
      18
    • Factiuni pasnice (Paramedic, Taxi, NR, SI)
      9
    • Asasini platiti (HA)
      6

Recommended Posts

@ De acord cu tine.spre exemplu ttie iti plac departamentele,si mie imi plac dar parca nu pot lasa o mafie pt un departament asa sunt eu :D mafiot adevarat =]] nu pot sa ies dintr`o mafie pt departament asa sunt eu asa esti tu:* ai dreptate!

Bun, toti ziceti departamente, dar la mafii nici 1 nu sa gandit .

Departamentele, nu e asa de complex, in schimb mafiile :

Materiale, activitate, prezenta, comportament, vointa

Verificare :

-Depunerea materialelor cerute

-Activitatea la war-uri

-Limbajul membrului

-Agresivitatea membrului

-Pricepere, vointa s.a.m.d

Eu, de cand sunt co-ldier, am o munca foarte grea, mereu trebuie sa fac ss pentru FW, sa verific subiectele cu war-uri, aplicatii s.a.m.d .

Cand e vorba de attack, detinem 31 turf, ceea ce e foarte greu, suntem atacati de 5 mafii, hai pe turf, hai pe alt turf , e 100 % bataie de cap .

Repede pe turf pentru attack, spamm-ul acela cu 'attack' nu e deloc usor .

Mafiile sunt cele mai grele si complexe, nu pot sa zic ca la departamente e usor, dar nu vad partea grea, adica stai undeva te uiti dupa cineva ii iei carnetul si gata, mergi dupa cineva dai x3 'Stop aici x, te predai?' . In schimb la mafii e mult mai multa bataie de cap .

@ De acord cu tine.spre exemplu ttie iti plac departamentele,si mie imi plac dar parca nu pot lasa o mafie pt un departament asa sunt eu :D mafiot adevarat =]] nu pot sa ies dintr`o mafie pt departament asa sunt eu asa esti tu:* ai dreptate!

Adevarat prietene ;)

Verificare :

-Activitatea la war-uri

-Limbajul membrului

-Agresivitatea membrului

Eu, de cand sunt co-ldier, am o munca foarte grea, mereu trebuie sa fac ss pentru FW, sa verific subiectele cu war-uri, aplicatii s.a.m.d .

Cand e vorba de attack, detinem 31 turf, ceea ce e foarte greu, suntem atacati de 5 mafii, hai pe turf, hai pe alt turf , e 100 % bataie de cap .

Mafiile sunt cele mai grele si complexe, nu pot sa zic ca la departamente e usor, dar nu vad partea grea, adica stai undeva te uiti dupa cineva ii iei carnetul si gata, mergi dupa cineva dai x3 'Stop aici x, te predai?' . In schimb la mafii e mult mai multa bataie de cap .

ADEVARAT!

@@Zielsziek , da prietene, nu zic ca nu e greu la mafii dar uitate si partea grea a departametelor: Sa stii ca nu e usor sa stai la panda sa-i iei carnetul la unu' , trebuie sa ai fraps/ss dovada ca a fost pe contra-sens , trebuie sa si sti sa conduci masina pentru al putea ajunge pe respectiv , sa ai dovada la somatii pentru ca i-ai acordat w3-neconf.ordin , w6-runner etc. Sa mergi dupa wanted e foarte greu, trebuie sa fii atent sa nu bubui masina , sa fii atent sa faci ss si la somatii si la nickname-ul  celui somat. Vezi amice? Nu e usor nici in mafii nici in departamente. etc. si etc.

//EDIT: Asa e treaba cu  mafiile si departamentele , dar ce sa mai spui de 
Hitman Agency? Dar la aia cum e? Trebuie sa fii atent sa ai "/turn off" sa ai /undercover , si sa manuiesti bine armele s.a.m.d  

Toate astea  => Ca fiecare factiune are greutatile sale , fie 
News Reporters fie Hitman Agency , Taxi Company , in toate este greu, dar depinde de caracterul omului , ceea cei place lui cum am mai spus unora ii plac mafiile unula departamentele s.a.m.d

Edited by Fallout.God

Da prietene, nu zic ca nu e greu la mafii dar uitate si partea grea a departametelor: Sa stii ca nu e usor sa stai la panda sa-i iei carnetul la unu' , trebuie sa ai fraps/ss dovada ca a fost pe contra-sens , trebuie sa si sti sa conduci masina pentru al putea ajunge pe respectiv , sa ai dovada la somatii pentru ca i-ai acordat w3-neconf.ordin , w6-runner etc. Sa mergi dupa wanted e foarte greu, trebuie sa fii atent sa nu bubui masina , sa fii atent sa faci ss si la somatii si la nickname-ul  celui somat. Vezi amice? Nu e usor nici in mafii nici in departamente. 

Intradevar, asa e... doar ca, problema e ca, fiecare are rostul lor,dar mafiile sunt cele mai complexe si cele mai 'grele'

Verificare :

-Activitatea la war-uri

-Limbajul membrului

-Agresivitatea membrului

Intradevar, asa e... doar ca, problema e ca, fiecare are rostul lor,dar mafiile sunt cele mai complexe si cele mai 'grele'

Un om cu capul pe umeri! 

ON: Eu zic ca toate au rostul ei,. Dar raman la cele pasnice...

Eu am votat Hitman Agency, dar daca puteam cu 2 voturi dadeam si la Mafii. De ce? E foarte frumos, poti da rob,s.a.m.d, in schimb la departamente,dai /free si aia nu se pune la rob. Si te trezesti colo pe la lv 30 ca 'ba eu de ce am skill 1,sau skill 2 rob ?'. Adevarat, am stat si eu in LSPD 33 zile,si cand am iesit aveam skill 3, si de atunci am stat numai in mafii,si am facut skill 4. Ei asta depinde de voi in ce factiune doriti sa intrati. Oricum toate sunt bune.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.