Jump to content

FLo.w0w - Paintball - Newbie

FLo.w0w
 Share

Recommended Posts

Subiectul video-ului: FLo.w0w la paintball .

O scurta prezentare: M-am decis sa mai fac un video la paintball , scuza-ti-mi emotiile , cand am fraps on , zici ca ma apasa cineva pe cap . Nu e asa bun ca Alexander.Capone, AndrewShine , Justinian , Bodie , etc ... dar am incercat si in primul rand , paintball arena este foarte mica , pe turf , ai mult mai mult loc , pentru o organizare mai bunaDupa 2 minute si 50 de secunde in care am dominat  , Kripto is lead . Se vede si suferinta unui membru Al-Qaeda (666) - Dragos666 : Prima data a spus : Praf. , Next: 'marssi ma' , Next: Mai dute`n ..., Next: Aimar " Eu ce sa ii mai spun ? Daca nu le dai ce vor ei vor continua ...

Link catre filmulet: http://www.youtube.com/watch?v=u7ZV6l-LFcA

Edited by FLo.w0w.aKa.GoodKilla.
  • Upvote 6

Ce să faci ai tras bine dar bestu tot la mine rămâne =], GG. 

hehe , gg tie :* .

Hmm , daca si intr-un joc ai emotii , in realitate cand iesi la lumina cred ca esti speriat de bombe.

@ Puti .

Sti tu ma ? Canta la alta masa , habar n-ai cine sunt in realitate , aici pe comunitate , cand va vad pe voi ca va dati 'haters', nu stiu ce sa fac sa va multumesc pe toti. Emotii pentru ca stiam ca unul ca tine va veni sa strice tot , daca esti mai bun , fa tu un video , bine? Si sa iti comenteze toti asa , ti-ar place ma ? M-am saturat de talente ca ale tale . Sunteti inapti la viata si comentati de altii ? hm :-j . Crezi ca demonstrezi ceva daca comentezi asa ? Stai in banca ta si abtine-te .

Edited by FLo.w0w.aKa.GoodKilla.

@ Multumesc !

@@MAD Multumesc !

@ Multumesc !

@@Mr.Cata , @ va voi da link de la ped.ifp putin mai tarziu , pentru ca nu le am pe acest PC .

@@Zerty Multumesc.

@ http://www.girlshare.ro/32937918.2

@@Infinity99 Multumesc.

@ :)) Asa-i .

@ :D

@@Laurr. :) .

Uite, pot spune ca esti un om cu creier, ti-ai dat seama ca era  o gluma, altu` ar fii inceput sa zica " Ba, eu sunt zeu trag mai bine ca tine", pomenind de organe genitale.

Subiectul video-ului: FLo.w0w la paintball .

O scurta prezentare: M-am decis sa mai fac un video la paintball , scuza-ti-mi emotiile , cand am fraps on , zici ca ma apasa cineva pe cap . Nu e asa bun ca Alexander.Capone, AndrewShine , Justinian , Bodie , etc ... dar am incercat si in primul rand , paintball arena este foarte mica , pe turf , ai mult mai mult loc , pentru o organizare mai bunaDupa 2 minute si 50 de secunde in care am dominat  , Kripto is lead . Se vede si suferinta unui membru Al-Qaeda (666) - Dragos666 : Prima data a spus : Praf. , Next: 'marssi ma' , Next: Mai dute`n ..., Next: Aimar " Eu ce sa ii mai spun ? Daca nu le dai ce vor ei vor continua ...

Link catre filmulet: http://www.youtube.com/watch?v=u7ZV6l-LFcA

1. Claritate praf.

2. Tragi destul de slab.

Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.