Jump to content

Problema rezolutie!

ciprian19
 Share

Go to solution Solved by ciprian19,

Recommended Posts

Am o problema la joc, nu se vede pe tot ecranul (full screen). In stanga si dreapta ecranului ramane un spatiu negru, iar din cate am citit pe internet am inteles ca ar fi un bug la windows (mentionez ca am windows 7) si as dori sa stiu si eu rezolvarea acestei probleme ca pe internet nu pot gasi. Multumesc si astept sa rezolv problema sa pot juca linistit! Nu dati reply pentru+1 aiurea!

Am o problema la joc, nu se vede pe tot ecranul (full screen). In stanga si dreapta ecranului ramane un spatiu negru, iar din cate am citit pe internet am inteles ca ar fi un bug la windows (mentionez ca am windows 7) si as dori sa stiu si eu rezolvarea acestei probleme ca pe internet nu pot gasi. Multumesc si astept sa rezolv problema sa pot juca linistit! Nu dati reply pentru+1 aiurea!

@ apasa pe ALT + ENTER

Si daca tii se face imaginea mica mai apasa odata si banuiesc ca ar trebui sa se rezolve.

• Solution

Contrastul il poti seta din Setupul Monitorului.

Vezi ca ar trebui sa ai niste butoante pe margina ecranului. Dai pe butonul "+" si dupa dai in sus sau in jos dupa cum vrei sa se vada.

Este laptop nu am monitor si oricum am rezolvat toata problema.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.