Jump to content

Soferul invizibil/Masina bantuita

Rareski
 Share

Recommended Posts

Subiectul video-ului:Masina Bantuita

O scurta prezentare:Faceam mats cu un coleg din The Rifa si ce sa vezi..masina mergea singura..m-am gandit sa va arat si voua...eu zic ca e utila..face singura mats:).Mai multe veti vedea in videoclip.

Link catre filmulet:http://youtu.be/VXySIXUsU6I

PS:Daca v-am distrat catusi de putin,nu ezitati sa dati +1!

Edited by BigDaddy
  • Upvote 1

Nu a fost editat in niciun caz, dar exista o explicatie pentru chestia asta.

Vezi tu, BigDaddy, cand iti apare in chat doua texte de genul [Warning urmat de un text] iar la sfarsitul textului iti apare spre exemplu, Removed player 455. tu nu mai poti vedea jucatorul cu id-ul 455 pana ce nu te reloghezi.

Deci, nu exista nici masina care circula singura de ''capul'' ei, nici soferul invizibil (care probabil era un mafiot ce facea mats pentru raport).

Edited by Jamaicaaa

Vezi tu, BigDaddy, cand iti apare in chat doua texte de genul [Warning urmat de un text] iar la sfarsitul textului iti apare spre exemplu, Removed player 455. tu nu mai poti vedea jucatorul cu id-ul 455 pana ce nu te reloghezi.

Deci, nu exista nici masina care circula singura de ''capul'' ei, nici soferul invizibil (care probabil era un mafiot ce facea mats pentru raport).

Draga Jamaicaaa normal ca trebuie sa faci un comentariu negativ.Vreau sa iti spun ca stiam dar dka puneam ca titlu Eroare sau Bug..care mai era distractia..cine se mai uita..aici am vrut sa fie cat mai distractiv.

PS:Cel care conducea era AlexTheBest,care mie imi aparea ca era pe bancheta din spate.

Super ! Bravo :)) !

Ms,dka ti-a placut,m-as bucura mult ptr +1.

wow... :))))))

Dka ti-a placut,as aprecia foarte mult un +1.

Draga Jamaicaaa normal ca trebuie sa faci un comentariu negativ.Vreau sa iti spun ca stiam dar dka puneam ca titlu Eroare sau Bug..care mai era distractia..cine se mai uita..aici am vrut sa fie cat mai distractiv.

PS:Cel care conducea era AlexTheBest,care mie imi aparea ca era pe bancheta din spate.

Ms,dka ti-a placut,m-as bucura mult ptr +1.

Dka ti-a placut,as aprecia foarte mult un +1.

'dka' Mor :)))))))))))) , ce a devenit Romania plina de analfabeti

'dka' Mor :)))))))))))) , ce a devenit Romania plina de analfabeti

Mda..asa imi place sa scriu,vreo problema?Ce ma enerveaza astia care zic ceva doar de dragul de a zice atat..la mine comentezi dar la altcineva ai putea sa comentezi?Nu cred..deci shhh.

PS:Nici virgula nu o pui bine.

Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.