Jump to content

Un gest pe care ar trebui sa-l facem cu toti!

Pepe Rezmuves
 Share

Recommended Posts

Bai, nu va mai tot laudati ca ati facut cadouri sau chestii trestii. Credeti ca o sa ajungeti mai repede helperi / admini / leaderi?

Va inselati amarnic. Lauda de sine, nu miroasea bine. Retine ce ti-am zis.

+Ca asta fac si eu, dar nu trebuie sa pun videouri pe site, ca sa vada lumea.

Bai, nu va mai tot laudati ca ati facut cadouri sau chestii trestii. Credeti ca o sa ajungeti mai repede helperi / admini / leaderi?

Auzi, sincer nu am facut chestia asta pentru ca sa ajung helper, lider sau admin.Nu, am facuto pentru ca sincer nu pot sa zic ce bogat is blablabla, am si eu o suma mica acolo 200kk,la nivelul, dar uite ca eu mai si dau din averea aia.Nu ca alti 5-10kkk si nu ar da 1$ cuiva!

Si sti...dupa ce ai spus acum, te cam incadrezi si tu prin semnatura mea, asa ca sa nu ti-o zic pe fata!

Edited by S.W.A.T

Ai dreptate.

Gata a facut unu un cadou, incep toti sa sara si ei+ ca am dat si eu cateva masini pe la nistei prieteni 'asa cadou' sa zic, dar nu stau sa postez.

Nu ajungeti mai presus daca stati sa postati, puteti oferi cadouri si fara ca serverul sa stie...

Edited by aMo
  • Upvote 1

Frumos, nu pot decat sa te felicit pentru gestul facut, DAR totusi nu trebuia sa-l faci public. Sincer sa fiu si eu ii ajut deseori pe cei care imi cer, in special incepatorii, 500-800k, pentru un Perrenial sau Faggio, dar chestia asta este cu dus si intors(Nu in toate cazurile) , odata ce ei sunt invatati sa ceara fiind siguri ca vor obtine ceea ce au nevoie doar prin tastarea a 2-3 butoane nu se vor gandi sa se duca niciodata la Fish, Trucker s.a.m.d , mai bine ii ajuti cu un sfat, le faci lor mai mult bine.

Tie spre exemplu ti-a dat cineva ceva cand ai intrat pe server? Sunt sigur ca nu, nici mie, decat odata mi-a transferat cineva 100k din greseala, in rest nimic, spre exemplu prima mea masina am cumparat-o cu banii facuti la Fish si la Pizza.

Gest frumos, insa faptul ca te-ai laudat nu prea ma incanta. Sunt multi care au facut asemenea gesturi. De ex cand m-am apucat eu de sa-mp pe bugged.ro am primit o glendale gratis si nu am vaz de la acel player imd pe forum video "uite ce darnic sunt eu". Tin minte si acum eram pe la DS abia facusem lvl 3 si vroiam o masina si intrebam cum pot sa fac asa multi bani (atunci 1,3 kk erau foarte multi bani pt mine) si surpriza am primit cadou acea masina fara ca acel player sa se laude dupa.

Frumos, nu pot decat sa te felicit pentru gestul facut, DAR totusi nu trebuia sa-l faci public. Sincer sa fiu si eu ii ajut deseori pe cei care imi cer, in special incepatorii, 500-800k, pentru un Perrenial sau Faggio, dar chestia asta este cu dus si intors(Nu in toate cazurile) , odata ce ei sunt invatati sa ceara fiind siguri ca vor obtine ceea ce au nevoie doar prin tastarea a 2-3 butoane nu se vor gandi sa se duca niciodata la Fish, Trucker s.a.m.d , mai bine ii ajuti cu un sfat, le faci lor mai mult bine.

Tie spre exemplu ti-a dat cineva ceva cand ai intrat pe server? Sunt sigur ca nu, nici mie, decat odata mi-a transferat cineva 100k din greseala, in rest nimic, spre exemplu prima mea masina am cumparat-o cu banii facuti la Fish si la Pizza.

Iti dau dreptate,am muncit la car jacker pana mi-a crescut barba pentru un amarat de sunrise.

Mare dreptate ai..

Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.