Jump to content

Vând casa cu numărul 120 la intrarea orașului Las Venturas

XxXxExtremexXxX
 Share

Recommended Posts

Nick pe server: ExTreme.OuT
Level: 18 
Preţ: Aștept ofertele voastre.

Poze: Exterior:

dqNhnbh.png

FGFnWas.png

Q480XXK.png

Interior:

Hol:

P7qukgQ.png

LGX2HHb.png

Dormitoare:

uFHH4kw.png

vFkU1qj.png

Sufragerie:

durb3yu.png

Bucătărie:

locTI7O.png
Locația pe hartă:

WVLdcgu.png

Alte detalii: Este o casa spațioasă, cu o curte în fața casei destul de spațioasă, iar in spatele o curte mică, bună pentru parcarea unei motorete, unei scuter sau chiar un spațiu de recreere. Curțile sunt verzi, nu ca la alte case cu pământ, bune de săpat niste roșii sau altceva. Nu mă grăbesc să o vând deoarece știm cu toții pe bună dreptate că aceste case se scumpesc pe zi ce trece. ''Licitația'' începe de la 155.000.000$ în sus, la ce este sub asteptările mele nici nu dau quote.

Edited by Extreme.

Nick pe server: ExTreme.OuT

Level: 18 

Preţ: Aștept ofertele voastre.

Poze: Exterior:

dqNhnbh.png

FGFnWas.png

Q480XXK.png

Interior:

Hol:

P7qukgQ.png

LGX2HHb.png

Dormitoare:

uFHH4kw.png

vFkU1qj.png

Sufragerie:

durb3yu.png

Bucătărie:

locTI7O.png

Locația pe hartă:

WVLdcgu.png

Alte detalii: Este o casa spațioasă, cu o curte în fața casei destul de spațioasă, iar in spatele o curte mică, bună pentru parcarea unei motorete, unei scuter sau chiar un spațiu de recreere. Curțile sunt verzi, nu ca la alte case cu pământ, bune de săpat niste roșii sau altceva. Nu mă grăbesc să o vând deoarece știm cu toții pe bună dreptate că aceste case se scumpesc pe zi ce trece. ''Licitația'' începe de la 155.000.000$ în sus, la ce este sub asteptările mele nici nu dau quote.

Scuze dar nu merita mai mult de 150 !

Ofer 150 kk pe acea casa.

Lasa Quote

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.