Jump to content

[MOD[ Mouse Fix

JuNi0r
 Share

Recommended Posts

-Acest mod va ajuta ca atunci cand va puneti AFK si reveniti in joc sa nu va mai confruntati cu problema da a vi se bloca mouse-ul astfel incat sa nu puteti sa miscati camera in stanga,dreapta,sus.jos.
-Copiati fisierul in folderul principal al jocului.

Link download : http://www.girlshare.ro/32755770.3

Sper ca n-a mai fost postat, eu nu am mai dat de el pana acum pe aici ca altfel mi-l puneam si eu. 

• Upvote 2

Dacă-mi merge, ești un geniu !!

EDIT: Recomand cu cea mai mare încredere.

Instalare:

1.Fișierul descărcat se redenumește mousefix.asi, deoarece la început se descarcă cu girlshare.ro_mousefix.asi.

2. Luam cu drag'n'drop  ( sau copy și paste ) și-l punem în folderul principal GTA:SA

Observație: Am avut această problemă de 3-4 luni, nu-mi dădea pace ! Mulțumesc @JuNi0r.

Edited by Diam0nd

Dacă-mi merge, ești un geniu !!

EDIT: Recomand cu cea mai mare încredere.

Instalare:

1.Fișierul descărcat se redenumește mousefix.asi, deoarece la început se descarcă cu girlshare.ro_mousefix.asi.

2. Luam cu drag'n'drop  ( sau copy și paste ) și-l punem în folderul principal GTA:SA

Observație: Am avut această problemă de 3-4 luni, nu-mi dădea pace ! Mulțumesc @JuNi0r.

Nu ai pentru ce.

Foarte Tare GG.

Mersi

• 2 weeks later...
  • 2 years later...
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.