Jump to content
Tibi

Preturi masini personale, cu poze

Recommended Posts

domnu tibi da macar sau marit si salariile la factiuni

- - - - -

domnu tibi da macar sau marit macar si salariile la factiuni

• Upvote 1

Normal ar fi fost sa stearga toate conturile si sa se apuce toti de la capat.

Normal ar fi fost, daca tot s-au marit preturile, sa deschida SF sau LV.

Ati marit sloturile degeaba. Trebuia sa le micsorati la */50 .

Parerea mea este ca sunteti nebuni scuze ca va spun dar eu nush cum vreti sa strangem atatia bani pentru asemenea masini . pea mari preturile.voi ne .t. pe fata.

Da frate dar eu ce fac acum aveam un blade si un sunrise si tineam foarte mult la acel BLADE . Si eu cum fac acum acum costa 11kk si nici nu mi-a dat banii pe cat costa ACUM Adica 11kk mi-a dat banii pe el cat costa inainte , frate nu este corect pe bune .

Deci la fisherman pe o tura iei 14000 :))) munceste si i-ati un infernus care e 7000000000 :))) :-j

Cu aceste preturi scapam si de toti copilasii :( (lucru bun) care se vor lasa !

Nu toti vor avea numai infernusuri si bullet si etc (lucru bun) .

Dar daca vreti ca lumea sa ramana, si sa joace in continuare, MARITI BANII LA JOBURI / Cand furi banca / etc .

Factiunile sa mareasca salariile la membrii.

Deschideti orasele LV si SF sau macar unul dintre ele !

Puneti joburi si prin LV/SF cand le veti deschide.

Multe case de vanzare in toate orasele.

Si toata lumea o sa fie fericita.

eu am vazut cativa playeri care au cerut marirea preturilor , acum bucurati-va de noile preturi.

Au cerut asta pentru ca ei aveau masinile cele mai scumpe si na nu vroiau sa mai vad la toti desi erau si atunci de scumpe ;) cam de asta vroiau sa le scumpeasca ;) dar acum au luat o teapa mare ;)

Nu are farmec sa iei un Infernus in 1-2 saptamani. Dupa aia ce faci, te uiti la el?

cu timpul va plictiseati si de el, si tot asa pica numarul de conectati.

Trebuia ceva pentru care sa aveti motivatie sa jucati. Acum puteti sa va luati o masina OK si sa munciti pentru ceva mai bun. Are alt farmec.

Si da, ar trebui marite si castigurile la job-uri. ramane de vazut.

Aici e o teapa.Masinile se tot scumpesc la DS iar joburile raman lafel. cat despre incepatori e prea greu sa isi cumpere o masina! pentru ca pe cei noi nu ii primesc nimeni in factiuni! Este o nesimtire mare cu faza asta. ar trebuii sa le faca la toti test si aia care nu is buni Marsh!

Asa devine serverul mai greu cu masinile!

dar este si o parte buna! Nu poate ca orice nub de sa cumpere o masina!

O uitat sa puna Jester la DS. O sa fie repus

Frate eu nu cred ca trebuia sa le mareasca dublu macar sa puna infernus 65,000,000 bullet 61,000,000 banshe 58,000,000

frate eu majoritatea banilor ii faceam din payday acu si ala a scazut preturile au crescut ce drk . pt ce am dat bani pe premium ca scriu cu culoare pff . am 4 sloturi sa pun surize ca tarani dau rob 8/10 sunt fbi nu ma avantajaza decii ? sper sa revina la 55kk in banca primesc 80k si inainte la 20kk in banca primeam 120k la 10 h 400k .

O prostie imensa pai frate data trecuta cand ai modificat am mai avut masinile,acum dece le-ai luat sa ne chinuim noi iarasi.Trebuiea sa lasi masinile macar asta!

O prostie imensa pai frate data trecuta cand ai modificat am mai avut masinile' date='acum dece le-ai luat sa ne chinuim noi iarasi.Trebuiea sa lasi masinile macar asta!

[/quote']

Ti se pare LOGIC sa iei 70.000.000$ pe un Infernus care te-a costat 30.000.000$?

Ti-au fost dati banii pe care i-ai dat pe masina, e totul cu o logica aici.

Se poate adauga si Elegant?

Multe modele de masini ieftine urmeaza sa fie adaugate. Asta depinde de scripter in cat timp le baga.

oare pot sa vad undeva cam cat prinde fiecare masina in parte? multumesc

youtube!

O prostie imensa pai frate data trecuta cand ai modificat am mai avut masinile,acum dece le-ai luat sa ne chinuim noi iarasi.Trebuiea sa lasi masinile macar asta!

E adevarat frate,macar daca ne-ati fi lasat masinile care le aveam mai ziceam dar ni le-ati luat .acum se chinuie mama mare sa faca 70 kk.

Voi nu va ganditi ca trebuie sa luam casa,bizz etc etc .