Jump to content

Cerere - [AIM] - Cercy

Cercy
 Share

Recommended Posts

INFORMATII DESPRE VIATA REALA:

Nume: Numele meu este Bogdan.
Varsta: Am vârsta de 18 ani.
Autodescriere (~ 30 cuvinte): Sunt un băiat căruia îi place respectul, am simțul umorului bine accentuat, nu îmi plac glumele de prost gust, nu încurajez codații. Pot spune că sunt o fire mai rebelă. Îmi place foarte mult să ascult Hip-Hop, Gangsta' Rap, Rap. Sunt o fire care ”refulează” ca să zic așa, cu ajutorul muzicii (genurile favorite sunt cele care le-am precizat anterior).

STATISTICI ONLINE:

San Andreas - Multiplayer:

Nick : Cercy.
Nivel : Am level 18.
Nume folosite anterior: Nu am nickname-uri anterioare.
Vechime pe server: Aproximativ 8 sau 9 luni (am făcut mici pauze).
Ai avut vreodata ban? (Daca da, spune si motivele): Nu am avut niciodată ban.

Poza cu invitatie: http://i.imgur.com/WSwnjEV.jpg

Link cu faction history: http://bluepanel.bugged.ro/profile/Cercy

CONTACT/ETC.:

Contact skype/yahoo messenger: Yahoo messenger: [email protected]
De ce iti doresti sa faci parte din clan?: Doresc să fac parte din acest clan deoarece deține membri cu caracter, îmi place mentalitatea și comportamentul membrilor din clan, prin urmare, consider că este un clan care se ajută la greu cu membri capabili de a purta un dialog complex cu o anumită persoană.
Cum consideri ca poti ajuta clanul?: Consider că pot ajuta clanul făcândul mai cunoscut pe server, cum de altfel fiecare membru din clan are o altă sarcină, și anume aceea de a ajuta clanul să obțină cât mai mult respect față de jucătorii de rând.
Esti de acord sa adaugi tagul AIM alaturi de nickname-ul folosit pe forum?: Desigur.
Esti de acord sa adaugi tagul [AIM] in joc pe server?: Desigur.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.