Jump to content

Viața lui Costică episodul 1 .

Sk1TTLe
 Share

Recommended Posts

Subiectul video-ului: Viața lui Costică

O scurta prezentare: Nu necesită

Link catre filmulet:

Watch in 720 ( HD )

Vreau să aud cât mai multe ideei pentru episodul 2 .

M-ar ajuta foarte mult un +

Edited by Dunhillau
  • Upvote 4

Foarte frumos, ai inceput bine cu primul episod.

Faci videoclipuri foarte frumoase fata de Sn[a]k3 ala.

Păi tocmai astăzi vine omu la mine și îmi zice că face videoclipuri mai reușite decât mine de 100 de ori .

L-am invitat la un bătle și cică are treabă, face truck .

Omu ăsta este un copil frustrat, care vrea să se facă cunocut cu 20 de abonați, n-ai văzut ce mândru e ?

Mi se mândrește mie că are vizualizări, i-am spus uită-te câte + am eu și câte ai tu, cică vine și îmi spune, am contu de o lună=))

E fraier omu

ON : Mersi mult .

Frumos inceputul. Niste idei: 1) Costica incearca sa se angajeze 2)Si-a gasit perechea 3)Mama lui e la spital 4)A aflat ca mai are un frate sau sora Etc..

Si ai +1 de la mine, frumos cum ziceam mai sus, continua tot asa. si nu baga in seama toti ciudosii.

Edited by LeoN.

Frumos inceputul. Niste idei: 1) Costica incearca sa se angajeze 2)Si-a gasit perechea 3)Mama lui e la spital 4)A aflat ca mai are un frate sau sora Etc..

Mulțumesc, mă gândeam să se răzbune cămătari că nu l-au primit în clan, dar cred că o să intorc ideea, mai aștept .

Și chiar dacă aș vrea, pe server nu există un spital, ceva frumos, nu e server de video.

Dacă era server și de video rupeam

Edited by Dunhillau

(1)- Costica isi gaseste un loc de munca.

(2)- Costica merge baut la munca si e concediat.

(3)- Mama lui Costica ajunge in spital din cauza unei boli.

(4)- Costica nu are bani sa plateasca spitalizarea mamei lui.

(5)- Costica se imprumuta de niste bani de la un camatar, iar acesta ii promite camatarului ca ii va da banii inapoi in maxim 48 de ore.

(6)- A trecut o saptamana si camatarul nu si-a vazut banii inapoi, iar Costica a fost batut si a ajuns la spital.

(7)- Costica decide sa se lase de baut si dupa o saptamana a iesit din spital impreuna cu mama lui.

(8)- Marioara vinde casa si se muta la rude.

(9)- Mai departe, nu mai stiu.

(1)- Costica isi gaseste un loc de munca.

(2)- Costica merge baut la munca si e concediat.

(3)- Mama lui Costica ajunge in spital din cauza unei boli.

(4)- Costica nu are bani sa plateasca spitalizarea mamei lui.

(5)- Costica se imprumuta de niste bani de la un camatar, iar acesta ii promite camatarului ca ii va da banii inapoi in maxim 48 de ore.

(6)- A trecut o saptamana si camatarul nu si-a vazut banii inapoi, iar Costica a fost batut si a ajuns la spital.

(7)- Costica decide sa se lase de baut si dupa o saptamana a iesit din spital impreuna cu mama lui.

(8)- Marioara vinde casa si se muta la rude.

(9)- Mai departe, nu mai stiu.

Mulțumesc mult .

1  - Cred că asta o pun în aplicare, după ce cămătari îl refuză în clan .

2 - Da, așa cred că voi face .

3 - Nu avem spital, o puneam în aplicare, dar nu am spital pe bugged .

4 - Dacă reușesc să găsesc o idee pentru 3, o pun în aplicare

5 - Da, cu siguranță, apare interesul .

6 , 7 , 8 Le pun în aplicare, totul contează de 3 .

Păi tocmai astăzi vine omu la mine și îmi zice că face videoclipuri mai reușite decât mine de 100 de ori .

L-am invitat la un bătle și cică are treabă, face truck .

L-ai invitat la un meci de poker, la ce? Vezi tu vreo sectiune de Battle-uri aici?

ON: Frumusel, dar nu inteleg de ce tu, ne ceri noua idei pentru episodul 2.

Melodia nu se potriveste deloc cu videoclipul.

Pentru a 2 a parte as avea o ide costica sase alature mafiotilor si sefuiesc banca politia ai prinde si ai baga la inchisoare vine mama lui si vine cu un m4,deagle,mp5 si oamara toti politai si pleaca si  a 2 zi pleaca din oras si merg in orasul LV si acolo au o casa mare din bani furati costica devine mai frumos 

Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.