Jump to content

Cerere -Aim- DanLeoveanu

Leu
 Share

Recommended Posts

INFORMATII DESPRE VIATA REALA:

Nume: Leoveanu Dan-Andrei
Varsta: Am 14 ani. 
Autodescriere (~ 30 cuvinte): E putin cam greu sa vorbesc despre mine.. In primul rand pot spune ca sunt un baiat ambitios, imi place scoala,am note bune, sunt amabil cu fiecare persoana, sunt respectuos, imi plac filmele de comedie deoarece iubesc sa am mereu zambetul pe buze. Eu sunt 2 persoane, intr-una fiind zodia scorpion si in alta fiind o persoana cu amabilitate si respect fata de cei mai mari ca mine. Scopul meu in viata, daca nu ma insel este sa am o viata frumoasa, cu o familie langa mine si cu un loc bun de munca de care sa ma bucur. Iubesc vara si o voi spune in toate descrierile mele. Imi place sa compun poezii..imi place sa ies pe afara cu prietenii, imi place.. imi place sa fac orice activitate care tine de mine si de cei din jurul meu.Nu imi plac glumele proase, copilariile si tot ce tine de ''prost gust''. Cam atat pot spune despre mine.

STATISTICI ONLINE:

San Andreas - Multiplayer:

Nick : DanLeoveanu
Nivel : 25
Nume folosite anterior: -
Vechime pe server: 7 luni.
Ai avut vreodata ban? (Daca da, spune si motivele): Nu, nu am avut

Poza cu invitatie: http://i.imgur.com/ge4V46y.jpg

Link cu faction history: http://bluepanel.bugged.ro/profile/DanLeoveanu

CONTACT/ETC.:

Contact skype/yahoo messenger: Yahoo Messenger: [email protected]
De ce iti doresti sa faci parte din clan?: Doresc sa intru in clan deoarece sunt toti membrii de treaba, am multi prieteni care sunt aici si am vazut ca acestia se respecta reciproc ceea ce-mi place foarte mult.
Cum consideri ca poti ajuta clanul?: Pot ajuta clanul cu tot ce este nevoie si cu tot ce-mi impune liderul.
Esti de acord sa adaugi tagul AIM alaturi de nickname-ul folosit pe forum?: Da
Esti de acord sa adaugi tagul [AIM] in joc pe server? Da

Edited by Leoveanu_Dan

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.