Jump to content

Cerere [AIM] Kosso

Kosso_Crips
 Share

Recommended Posts

INFORMATII DESPRE VIATA REALA:

Nume: Orzaru Marius
Varsta: 17
Autodescriere (~ 30 cuvinte): Sunt un băiat timid, serios în tot ceea ce fac , glumeț când este cazul, am în mine spiritul de a lucra în echipă, îmi place să-mi fac prieteni noi , mă integrez repede în grupuri , îmi place să ies prin cluburi , prin parc cu prietenii în timpul liber ,îmi place foarte mult să joc Patinez, bineînțeles  asta iarnă deoarece vara nu sunt patinoare deschise doar în mall-uri , îmi place să îmi ajut prietenii când au nevoie de mine și mai sunt foarte multe chestii despre mine dar le veți afla pe parcurs.

STATISTICI ONLINE:

San Andreas - Multiplayer:

Nick : Kosso
Nivel : 45
Nume folosite anterior: iSwitch. , Swedish , RooT.666
Vechime pe server: Aproximativ un an.
Ai avut vreodata ban? (Daca da, spune si motivele): Da 3/3 warns, wallhack . Știu am greșit dar mi-am învățat lecția și altădată nu am să mai greșesc,știți cum e vorba aia , omul din greleși învață.

Poza cu invitatie: http://imgur.com/o15F5fv

Link cu faction history: http://bluepanel.bugged.ro/profile/Kosso

CONTACT/ETC.:

Contact skype/yahoo messenger: Messenger: f.drops , Skype: mentool.colorat dar skype-ul nu prea îl mai folosesc deoarece îmi provoacă lag.
De ce iti doresti sa faci parte din clan?: Păi în primul rând vreau să mă alături acestui clan deoarece este format din membrii capabili, cu capul pe umeri ,serioși , mereu atenți în tot ceea ce fac , clanul merită să ajungă cât mai sus în top , eu de mult îmi doresc să intru în acest clan dar nu prea am avut ocazia, poate acum a venit momentul să intru și eu, Știu am greșit de foarte multe ori când mai jigneam membrii din acest clan dar știți cum este la nervi, eu îmi cer mii de scuze pentru tot ceea ce am făcut în trecut și am să vă promit că nu o să se mai întample niciodata așa ceva,Respect Toti liderilor și membrilor din acest clan.
Cum consideri ca poti ajuta clanul?: Voi ajuta clanul cu ce o să fie nevoie.
Esti de acord sa adaugi tagul AIM alaturi de nickname-ul folosit pe forum?: Da.
Esti de acord sa adaugi tagul [AIM] in joc pe server? Da.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.