Jump to content

[EVENT] Fast and Furious Bugged

Cosma Claudiu

Recommended Posts

66hldu.png

<<< Informatii >>>

>>> Salutare tuturor, m-am gandit sa fac un event original, o cursa ilegala ca cele vazute in Fast and Furious.

>>> Acest event va fi organizat de mai multi playeri pentru pastrarea ordinii! (Cine vrea sa devina organizator sa faca un formular de inscriere).

>>> Acest eveniment nu are un program cu orele la care incepe eventul, de aceea va trebui sa stati cu ochii pe acest topic!

>>> Cum va decurge acest eveniment? : Simplu, eu, UndeadLegend, voi da un anunt in care va aparea : "[EVENT FFB] (RACE) : Cine vrea sa participe sa vina la aeroportul din LV cu 100k la el, castigatorul ia totul!", cine vrea sa participe vine la aeroport, ne vom face o linie de start, ne vom alinia, un organizator va veni de la geam la geam si va cere suma de 100.000$ iar voi ii veti da pretul de participare (aveti grija cui ii dati banii), veti fi trecuti pe o lista si cine mai sta in linie fara sa plateasa va fi omorat de un sniper (un organizator), organizatorii se vor imprastia pe marginea pistei de curse ca sa vada cine triseaza, un organizator va da startul asa : 3, 2, 1, FFB!!!, cine va incepe inainte va fi descalificat, participantii vor trebui sa faca 3 circuite in care in al 3 lea vor trebui sa ajunga la finish!

>>> Daca aveti nevoie de [/repair] sau [/refill] veti scrie in chat "Repair!!!" sau "Fill!!!" si un mecanic va aparea si va va da ceea ce doriti la pretul de 1.000$.

>>> Castigatorul (locul I) va lua toti banii stransi de organizatori si vor face o poza cu castigatorul, poza fiind postata aici!

<<< Model formular de inscriere >>>

>>> Nick :

>>> Level :

>>> Poza [/stats] :

>>> Poza [/mywarns] :

>>> Ai citit informatiile de mai sus? :

>>> Esti dispus sa platesti si tu pentru a putea organiza eventul? :

>>> Acest event este non-profit pentru organizatori, mai vrei sa devii unul? :

<<< Organizatori >>>

1. UndeadLegend (Organizator principal)

2. Skypro5467 (Organizator secundar)

<<< Castigatorii >>>

Primul Sezon a fost castigat de catre Zeld4k, felicitari !!!

Doveziile ca am dat banii : http://i58.tinypic.com/2dv0j4.png | http://i60.tinypic.com/3022bg4.png | http://i57.tinypic.com/jztcts.png

Al doilea sezon : -

Având în vedere că nu este niciun model de înscriere al celor care vor să participe la organizare,eu alături de echipa mea EliteKillersOfStreets (eK) dorim sa participăm la organizarea acestui event.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.