Jump to content

Mod skin Logan pe Cop car.

Cutu.Cutu.
 Share

Recommended Posts

Acesta este un mod dragut, realist, care nu influenteaza rularea jocului in niciun fel. Deasemenea este lipsit de bug-uri si alte neplaceri.

Model de instalare:

1) Descarcati Img Editor de aici.

2) Descarcati skin de Logan de aici. In acest link aveti si poze cu masina implicita.

3) Dezarhivati-le pe  ambele (Img Editor si skinul de Logan). Este de preferat sa le dezarhivati in foldere diferite, pentru a evita amestecarea.

4) Deschideti Alci's Img Editor, dati "Open", va duceti in folder-ul in care ati instalat Gta San Andreas, in "models" si deschideti "gta3 / gta3.img" (poza).

5) Apasati pe "Actions" -> "Import (remove if exist)" (poza). Va veti duce in folder-ul cu skin-ul de Logan si selectati cele 4 fisiere (poza).

6) Apasati pe "Save" (poza). Iconita incercuita va fi albastra la voi.

Urmand acesti pasi veti instala corect si sigur skin-ul de Logan.

Sfat:

Sa:Mp-ul trebuie sa fie inchis in tot acest timp.

Alte precizari:

Skin-ul nu este facut de mine, este doar postat. 

Tutorialul este facut in totalitate de mine, deci as aprecia cateva comentarii in legatura cu acesta.

Am facut acest tutorial deoarece nu l-am mai vazut postat pe forum si m-am gandit ca pana la urma Loganul este marca romaneasca, deci trebuie apreciat macar putin.

Edited by BuNNNy
  • Upvote 2

"Nu provoaca lag."

Si cand merg in garaj LSPD 10 fps.

E fain.Pc-ul meu este mai vechi si am avut acesta masina instalata si imi rula greu jocul.Dar pentru cei care au pc-uri bune nu e o problema.

Acum ce sa zic.. Eu am un i5 cu 2 placi video, amandoua in total de 2 GB... Mie nu imi face lag, acum depinde daca ai jerpelita de calculator...

Edited by BuNNNy

• 1 year later...
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.