Jump to content

Vand casa LV zona: HQ Los Aztecas.

Athos
 Share

Recommended Posts

@Jacob sa te anunt casa asta a fost pusa odata la pretul de 150.000.000 eu am oferit unui fost proprietar 150kk si a zis desigur, dar m-am razgandtit doar ti-am spus sa sti.

Salut, pai mai toate casele de tip medium bat la 150kk.. nici decum 400kk daca vrei iti dau si eu una small tot prin los aztecas la vreo 1kkk. Si mai era una in SF vila si a zis proprietaru ca mio da cu 150kk si acum e la vanzare cu 500 binenteles nu o ia nimeni.

Frate nu mai exagerati atat cu preturile daca voi ati dat ca nemancatii 400kk aia e nu mai puneti la case pretu unei case de tip BIG

@Jacob sa te anunt casa asta a fost pusa odata la pretul de 150.000.000 eu am oferit unui fost proprietar 150kk si a zis desigur, dar m-am razgandtit doar ti-am spus sa sti.

Salut, pai mai toate casele de tip medium bat la 150kk.. nici decum 400kk daca vrei iti dau si eu una small tot prin los aztecas la vreo 1kkk. Si mai era una in SF vila si a zis proprietaru ca mio da cu 150kk si acum e la vanzare cu 500 binenteles nu o ia nimeni.

Frate nu mai exagerati atat cu preturile daca voi ati dat ca nemancatii 400kk aia e nu mai puneti la case pretu unei case de tip BIG

Pentru voi o sa cer WARN pe forum, daca nu faceti o oferta nu postati aiurea, nu v-a cerut nimeni parerea.

a-3-a casa Spawn civil pe casa ta + o diferenta de la tine de 300kk.

Nu multumesc....

Astept oferte in continuare

Pretul a scazut la 350kk

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.