Jump to content

Nu mai exista RPG(videoclip care poate afecta emotional anumite persoane)

acdLOOL
 Share

Recommended Posts

Nu poti obliga playerii sa faca Role Play. Avand in vedere ca buGGed este un server RP Easy, chiar n-are treaba video-ul. Ce vrei sa insinuezi, ca ar trb sa stam la semafoare cand sunt 1000/1000 pe server si 4000 care intra in decurs de 24h ? Asta nu se face nici pe serverele HARD Role play.

• Upvote 1

Xaqo. 

Nu trebuie sa-ti demonstrez tie pentru ca oricum stiu ca am mult mai multa experienta pe acest server decat tine, bafta si nu mai face off-topic ca cer warn.

Sa-mi dea warn, si stii ceva? Eu joc pe buGGed de pe 09.12.2012 de cand erau 15 + ON pe server, esti mic copil. Check about me, iti poti face cruce. - Blackste1nN. hehe !

Sa-mi dea warn, si stii ceva? Eu joc pe buGGed de pe 09.12.2012 de cand erau 15 + ON pe server, esti mic copil. Check about me, iti poti face cruce. - Blackste1nN. hehe !

Se vede la faction history ce experienta ai.. /sleep salut.

Nu poti obliga playerii sa faca Role Play. Avand in vedere ca buGGed este un server RP Easy, chiar n-are treaba video-ul. Ce vrei sa insinuezi, ca ar trb sa stam la semafoare cand sunt 1000/1000 pe server si 4000 care intra in decurs de 24h ? Asta nu se face nici pe serverele HARD Role play.

Se vede ca nu ai inteles, buGGed este un server RPG nu unul stunts / dm. El a vrut sa opreasca cei ce fac DM cand iti este lumea mai draga, acei oameni care te injura fara motiv si cei ce se folosesc de defectele jocului in propriul folos sau hacks. Nu a zis nimc sa opresti la semafoare [ waste of time ]. Tinand cont ca tu nu stii ce inseamna termenul RPG (Role Play Game) ceea ce inseamna semi-roleplay, iar serverul este facut deja pe termenul acesta, deci el nu schimba nimic. Te rog sa postezi informat de acum inainte, te faci de ras singur.

@acdLOOL.666 : Sunt de acord cu tine prietene. Sunt de acord cu DM pe server, dar moderat.

Edited by Hawk

Se vede ca nu ai inteles, buGGed este un server RPG nu unul stunts / dm. El a vrut sa opreasca cei ce fac DM cand iti este lumea mai draga, acei oameni care te injura fara motiv si cei ce se folosesc de defectele jocului in propriul folos sau hacks. Nu a zis nimc sa opresti la semafoare [ waste of time ]. Tinand cont ca tu nu stii ce inseamna termenul RPG (Role Play Game) ceea ce inseamna semi-roleplay, iar serverul este facut deja pe termenul acesta, deci el nu schimba nimic. Te rog sa postezi informat de acum inainte, te faci de ras singur.

@acdLOOL.666 : Sunt de acord cu tine prietene. Sunt de acord cu DM pe server, dar moderat.

Nu inteleg toti man, multumesc oricum.

Nu este un subiect care te poate afecta emotional, dar, sunt de acord cu tine, zi de zi toti merg pe contra-sens si unii o fac doar pentru ai vedea pe altii cum bubuie, altii fac dm non stop si tot asa..

Nu este un subiect care te poate afecta emotional, dar, sunt de acord cu tine, zi de zi toti merg pe contra-sens si unii o fac doar pentru ai vedea pe altii cum bubuie, altii fac dm non stop si tot asa..

Asa este.

DM la putere!

Nu poti obliga playerii sa nu mai faca DM, majoritatea de pe server sunt copii de 11-12 ani no-liferi.

Iar daca era Role-Play adevarat, trebuia sa se vorbeasca prin comanda [/me].

/me = Alex. De exemplu: '/me il loveste pe Andrei cu pumnul in fata'.

: 'Alex il loveste pe Andrei cu pumnul in fata'. 

Edited by bVb.Alexx

Subiectul video-ului: Server RPG,dm,db etc.

O scurta prezentare: Vedeti in videoclip.

Link catre filmulet: 

Sper ca ati inteles mesajul videoclipului.

Mare dreptate ai...cand erau sub 500 de sloturi jucai linistit, fara grija ca peste 2 minute dupa ce pleci de la trucker vrei fi bubuit de un dm-ist...Cei care vor dm, jucati-va frate pe alte servere ce permit dm si lasati-ne in pace. Ati stricat comunitatea....

Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.