Jump to content

[Inactivitate] [PORTOFOLIU] @mau5.

mau5
 Share

Recommended Posts

Aici voi posta creatiile mele in

Photoshop.

P.S.: Nu vreau sa va bateti joc, sa injurati. Astept de la voi critici si pareri.

Sunt la inceput si nu stiu asa de multe ;).

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

1.

qp5WG6S.jpg

2.

OaHFFUk.jpg

3.

PanNz4L.jpg

4.

1xYneK5.jpg

5.

2AJ6fEX.jpg

6.

bIhsXeq.jpg

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Acestea a fost primele mele creati, astept critici si pareri. Daca puteti si niste tutoriale. 

Edited by bVb.mau5

h8yssBB.jpg - Asta este cea mai reusita, chiar ti-a iesit bine.

Restul sunt redimensionate prost. Pune drop shadow pe text [ 1 | 2 | 1 ] si cand redimensionezi apase pe shift si trage de colturi.

• 1 month later...

Am revenit în forţa.

»După o pauză lungă de făcut avatare şi semnături, am revenit cu nişte noi avatare:

h23FyJj.jpg bdMzlbu.jpg

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Păreri, critici şi tutoriale.

«Mă poţeţi ajuta şi pe mine cu un tutorial, cum să fac un logo? Exemplu "Welcome to my profile" şi cum fac efectul acesta la text. Aş vrea nişţe tutoriale prin poze sau video.

Edited by mau5

@, Cand pui un text, dai pe Blending options, dai click pe Drop Shadow si selectezi :w4hdffY.png.

Iti sugerez sa incerci font-ul Felix.

Dupa ce faci ce am spus mai sus, la text, dai pe Color Overelay, dai click sa selectezi culoarea si dai click pe imagine, se potriveste bine. In rest lucrezi bine pentru un incepator!

Edited by Pitiq

Dupa ce faci ce am spus mai sus, la text, dai pe Color Overelay, dai click sa selectezi culoarea si dai click pe imagine, se potriveste bine. In rest lucrezi bine pentru un incepator!

Mersi.

Frumos  , Bravo !!!

Mersi.

Am revenit cu două avatare noi:

q3G4JnR.jpg  MKo9k1a.jpg

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~`

Păreri, critici şi tutoriale.

«Mă poţeţi ajuta şi pe mine cu un tutorial, cum să fac un logo? Exemplu "Welcome to my profile" şi cum fac efectul acesta la text. Aş vrea nişţe tutoriale prin poze sau video.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.