Jump to content

Problema M4.

Layzz
 Share

Go to solution Solved by MasaTociTa,

Recommended Posts

Salut, am încercat să schimb un M4, și n-a mers, s-a făcut alb, după mi-a venit ideea să bag armele originale, dar n-au mers, tot alb îmi apare. Orice M4 care îl bag se face alb, vreo părere?

Dacă se poate să-mi da-ți un M4...

Aceasta problema am mai intampinat-o si eu. Arma alba iti apare de la acel .dff al M4-ului, care nu este pus corect. Deschide gta3.img-ul tau cu Spark(sau ce folosesti) si asigura-te ca nu mai este nici un m4.txd si m4.dff(sterge aceste fisiere). Apoi, ia un alt m4(cu tot cu .dff si .txd) si pune-l cu Spark. Sau poti reinstala SA pentru a avea gta3.img-ul original. Problema asta apare in general daca sunt 2 m4.dff in gta3.img. Cel putin, asa pateam eu, nu sunt expert.

Edited by Ironkh

Salut, am încercat să schimb un M4, și n-a mers, s-a făcut alb, după mi-a venit ideea să bag armele originale, dar n-au mers, tot alb îmi apare. Orice M4 care îl bag se face alb, vreo părere?

Dacă se poate să-mi da-ți un M4...

Cel mai bun raspuns pe care toata lumea o sa ti-l dea, reinstal windows =))))), poate daca nu ai face atata spam prin status update-uri ai primi si un raspuns pe masura :-?

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.