Jump to content

Problema mare ! Pls help me!

Quiirex123
 Share

Recommended Posts

Va rog din suflet sa ma ajutati !

Sa incep: Am intrat duminica pe contul Quiirex adica asta si era totul ok eram in taxi ls. Nu am intrat luni pe bugged. Azum cand am intrat vad ca nu merge parola, noroc ca eram conectat pe panel ca altfel nu puteam sa intru. Vad ca cineva a dat /qg de pe cont, nu mai am masini, contul e 0. Am intrat pe e-mail sa vad ce pot face dar contul nu mai e pe e-mailul meu. Ieri cand am vrut sa intru scriam parola si zicea Server closed the connection. Daca ma puteti ajuta va voi fi recunoscator. Am pus ticket pe panel dar incerc si aici sa vad ce pot rezolva...

Stiu ce ai zis dar vreau sa va feriti de hackeri. Credeam ca e imposibil sa ti se sparga contul. Nimeni nu stia parola, e-mailul, etc. Si nu ma mai intereseaza de ce am avut pe el, doar de cont.

Din cate am inteles, cred ca e unul din cei care i-au spart contul lui Digii.

Stiu ce ai zis dar vreau sa va feriti de hackeri. Credeam ca e imposibil sa ti se sparga contul. Nimeni nu stia parola, e-mailul, etc. Si nu ma mai intereseaza de ce am avut pe el, doar de cont.

Din cate am inteles, cred ca e unul din cei care i-au spart contul lui Digii.

Mulţumesc de informaţie, în cel mai scurt timp îmi voi schimba parola.

Hai sa va explic ceva nu cred ca Bugged.ro Forum/Server de samp etc. are o scuriate asa slaba si un scripe ca Shad0w nu a rezolvat acest lucru. Sa fimi realisit, exista trei posibiliataii: 

1. Parola prea usara Gen:(KingOfManele551) este ceva logic 
  2. Te-ai logat cu aceasi parola pe o alta comunitate pe un alt server de SaMp(parole Decripate) si ti-a fost vazuta parola 
  3. Posibila eroare in gamemode gen intru cu contu bag abcde123456 apoi abcd1234 si apoi incerc inca ceva  gen: 43242 si a mers ,dar acest lucru nu este posibil pe servere Bugged(Cred) deci nu are rost sa incercati.

Oricum nu ai face decat sa astepti sa ti se raspunda la ticket ,dar eu iti sugerez sa iti schimbi parola de pe Fomrum-ul Bugged.

Cu stima,

^Gamer