Jump to content

Videoclip folositor pentru sv de cs care o sa fie adaugat pe aceasta comunitate.

acdLOOL
 Share

Recommended Posts

Se vede că esti un copil frustrat, de 11-12 ani.

Nici o legătură cu buGGed. Îmi dau seama de ce postezi tu asta, după ce ai văzut că toți zic că eu sunt mult mai bun ca tine la realizat videoclipuri, te-ai enervat și ai pus un video la nimereală aici, la categoria aceasta.

@TripleXXX ; @DarriN ; @TurbaTu ; @DraKe ; @Pustiul ; @optical T/C 

Se vede că esti un copil frustrat, de 11-12 ani.

Nici o legătură cu buGGed. Îmi dau seama de ce postezi tu asta, după ce ai văzut că toți zic că eu sunt mult mai bun ca tine la realizat videoclipuri, te-ai enervat și ai pus un video la nimereală aici, la categoria aceasta.

@TripleXXX ; @DarriN ; @TurbaTu ; @DraKe ; @Pustiul ; @optical T/C 

Glume deastea cu copil de 11-12 ani le aud des,dar in multe cazuri cei ce spun de altii ca au 11-12 ani ca si in cazul meu , defapt ei au,,si daca tot te crezi bun in edit fa si tu 25$ pe youtube din videouri, astept screen iti si dau daca nu crezi salut.

Edited by acdLOOLZEW

eram sigur ca e ceva, deci mai exact ( urasc fata aia sau chestia aia f**-o dumnezoo . )

eram sigur ca e ceva, deci mai exact ( urasc fata aia sau chestia aia f**-o dumnezoo . )

Multumesc,multumesc,am stat 5 minute sa o fac:))>

Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.